miks ned 18.1.2009 17:01

Koristim Bit Torrent 6.1.2 kao program za skidanje torenta(u vecini slucajeva s kidam sa privatnih)

Mogu li ikako da povecam brzinu na ovom programu da mi skida max.Znam da uticu i ,,seederi,, na brzinu ali meni treba da povecam preko programa posto sam nasao na na forumu da se to moze ali nije objasnjeno kako da to uradim

Lightning ned 18.1.2009 20:50
miks kaže...

Koristim Bit Torrent 6.1.2 kao program za skidanje torenta(u vecini slucajeva s kidam sa privatnih)

Mogu li ikako da povecam brzinu na ovom programu da mi skida max.Znam da uticu i ,,seederi,, na brzinu ali meni treba da povecam preko programa posto sam nasao na na forumu da se to moze ali nije objasnjeno kako da to uradim

Od silnih informacija kojima si nas zasipao ne znam gdje počet... naprimjer sa brzinom veze... brzinom kojom ti sad skida... brzinom kojom bi htio da skida, koliko ti upload-a, koliko istovremenih veza?


dery sub 24.1.2009 13:46

nisan mislija na bittorrent,znan da je besplatan,nego onaj šta ga reklamiraju u bitttorrentu kad radiš s njim da ćeš skidati sa punom i večom brzinom od one šta imaš.Valjan bez veze.

i_rambo_plache sub 24.1.2009 14:10
dery kaže...

nisan mislija na bittorrent,znan da je besplatan,nego onaj šta ga reklamiraju u bitttorrentu kad radiš s njim da ćeš skidati sa punom i večom brzinom od one šta imaš.

Dobro ti je neko već rekao. Prestani s uvjeravanjem, toneš sve dublje...

Nemoguće je da imaš brzinu veću od one koju ti pruža ISP, a nijedan bit-torent program nema ograničenje. Sve zavisi o seederima...

I nijedan bit-torrent program se ne plaća jer onda P2P ne bi imao nikakvog smisla - kolko ja znam, još uvijek je glavni cilj P2P-a besplatno dijeljenje...
Gion ned 19.4.2009 08:23

Nikako da mi pokrene moj uploadani torrent na Mininovoj.Ona kućica ETA u mju torrentu ili u Bit torrentu,svejedno,nikako da krene sa uploadom.Puno puta sam radio na isti način i sve je radilo OK.Isključio sam čak i firewall i Aviru,ali ništa.

Operativni sustav je Vista.

i_rambo_plache pon 8.6.2009 17:41

@ razer 1911

 

Imao sam i ja isti problem s jednom drugom igricom, evo direktne kopije s TPB-a kako riješiti problem:

 

I already answered this. Read the comments.

Anyway here are two ways to unpack these "strange" rar files:


1. Open WinRAR, go to Settings or hit CTRL+S
2. Go to the last tab of Settings, the last tab has the name Integration
3. Go down to the box which say User defined archive extensions, enter there 001
4. Click ok

Then you can extract part 001


or


1. Open WinRAR
2. Go to the first tab that says file and then click on Open Archive, or just click CTRL+O
3. Then go to the end of window where it says Files of type and choose All files (use the arrow on the left)
4. Then go to the top of window where it says Look in and browse to where you have the files (use the arrow on the left). Then choose part 001 and click open.5. You can now extract the archive