Internet

Strahovi za vrijeme gledanja klipova na Internetu

silent_gamer sub 26.6.2010 17:00
Jebasu123 kaže...

mal jadna tema al ono mislim da bi bilo bolje da se diskusira o tome neg da se postaju linkoviBelji se znam ja jedan ukucajte u youtube ''big fish eates duck'' i trebali bi vidjet jedan video..

crkni da te nađem ubio bi te Smijeh

rustweaver sub 26.6.2010 19:02

Ali to su obicni screameri koji nemaju trajan ucinak. Naravno da prepadnu, ali nakon odredenog broja pogledanih ni to vise ne uspijevaju. Meni su puno drazi klasicni horror filmovi nakon kojih ti ne bude svejedno ici u mracan podrum ili tavan, a ucinak traje puno dulje. Osmijeh

King of Games ned 27.6.2010 01:05

ja i frend na jedno 10 na večer igrali igrice. i jenda kaže : izrađunaj si datum smrti. i ja ti igram, pišem, pišem (jer to je kao neki test) i ono na kraju izračunava:
the reason of death: heart infarct
date: NOW!
i skoči ti neka rugoba a mi se useremo da smo se bojali poslje i drva za ogrjev ić uzet...

croart ned 27.6.2010 09:24
King of Games kaže...
ja i frend na jedno 10 na večer igrali igrice. i jenda kaže : izrađunaj si datum smrti. i ja ti igram, pišem, pišem (jer to je kao neki test) i ono na kraju izračunava:
the reason of death: heart infarct
date: NOW!
i skoči ti neka rugoba a mi se useremo da smo se bojali poslje i drva za ogrjev ić uzet...

Ja se bojim ovakvih tekstova Smijeh.

Miki Maus OD BAUHUS sri 30.6.2010 20:11

Bio ja jednom kod frenda,a bio i moj budući kum kak smo se dogovorili i mi sad gledamo tam neke vratolomije i odjednom jbt mi ukljućimo neku drugu glupost i gledamo i odjednom smo tolko skočili da je moj kum udario glavu o luster i sva ga je boljela

 

PREPORUKA:Poslije horora pustite dobru glazbu kakva vama godi.

                                        u glazbi je spas                                    .                         ψ

Izlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo seIzlanuo se

Dino_Mujkić sub 24.7.2010 19:04

Ja sam gledo neki kao dolazi neki lik kao ono u xiao xiao i dođe baci nekog tipa na pod i pita:how are you

a ono majko mila... uhViče odjednom uskoči ona iz crtanog dora the explorer i stane na tog tipa što je dolje na glavu i čuje se još bljuf i viće:

dddddddddooooooooooooorrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa,dooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa,a ovaj opali pištoljem pokraj usta i ono ostane ko kostur uh još dan danas imam traume jest da imam 20 godina(u datumu rođenja piše drukčije al je to šala)ali djeci nebi preporučavo da gledaju jer će imat traume cjeli život!!!