Internet

Sta je netFlat paket na fer osnovi?

brane47 ned 13.2.2011 21:34

Na fer osnovi znaci vjerojatno da imas flat, ali opet u nekim granicama, nemozes sad skidat stotine gigabajta..imas neko ogranicenje, pa ti jave da smanjis, ili ti smanje brzinu, ili zaustave promet..

ihush ned 13.2.2011 21:35
Kent8 kaže...

Zanimalo bi me sta je to netFlat paket na fer osnovi........Hvala unaprijed....{#}

- to je formulacija koju obično sitnim slovima davatelj usluga (ISP) opično ugura pri dnu ugovora...

- to je nešto bezveze...

- to je nešto totalno COOL... (ne baš ko Dorina čokolada).

 

(brane, točno govori.. ali je to pravno besmislica. Koliko GB je OK? 100? 150? 157?... ...)

dzelo ned 13.2.2011 21:36

To ti jarane sigurno imas Bh telecom ADSL. Oni od prvog marta G paketa prebacuju na flat all na fer osnovi. Neboj se neces je prec.

To je kolko maksimalno mozes skinut za 30 dana i sad se tu uzima nesta 60 %. 

dzelo ned 13.2.2011 21:38
Kent8 kaže...

Nerazumijem nikako to, jeli to sad znaci ako sam imao 8GB limita da cu imati neograniceno?

Da imat ces neogranicno. Ustvari, moces skinut 350 GB (tako nekako). tako dodje za ovaj sadasnji 8 GB paket.

mario1990 ned 13.2.2011 21:38
Kent8 kaže...

Nerazumijem nikako to, jeli to sad znaci ako sam imao 8GB limita da cu imati neograniceno?

Da znaci, imat ces flat znaci neograniceno uz fer osnovu, dakle da ne pretjerujes sa skidanjem igara filmova itd.

brane47 pon 28.2.2011 09:26
eagle05 kaže...

ja imam missnetov internet i isto od prvog marta prelazi na flat sa fair play osnovom mozete li mi objasniti sta to znaci

Pa zasto samo nisi procitao sto smo iznad napisali?to ti znaci flat rate, znaci neograniceno skidanje, ali ipak ne pretjerivanje, pretjerano skidanje, ali nemoras se brinit, kad je to ogranicenje na nekih 350GB, a nema sanse da toliko skines..