hanteed čet 16.4.2015 05:45

izvinjavam se ako je bila tema,imam spotify acc i nemogu ga slusati u pregledniku jer nisam u uk,mogu li ja namjestit da mi radi spotify u web pregledniku preko vpn bilo cega ali za sva vremena da namjestim a ne da moram svako malo skidati vpn pa se logati i slicno

meTA čet 16.4.2015 06:56
hanteed kaže...

izvinjavam se ako je bila tema,imam spotify acc i nemogu ga slusati u pregledniku jer nisam u uk,mogu li ja namjestit da mi radi spotify u web pregledniku preko vpn bilo cega ali za sva vremena da namjestim a ne da moram svako malo skidati vpn pa se logati i slicno

 Skini Hola extenziju za svoj browser i preko nje namjesti da si u UK.

zag0 sub 9.5.2015 21:48

Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.

Marko :D sub 9.5.2015 21:51
zag0 kaže...
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.

Nemam pojma, ja koristim Spotify Premium trial već oko tjedan dana (bez proxija/VPN-a) i za sada sve štima. Koristim i na kompu i na mobitelu. Neki su rekli da će me tek nakon nekih 14 dana maltretirati da Spotify "nije dostupan u mojoj zemlji", ali vidjeti ćemo.

Onjegin sub 9.5.2015 21:55
Marko :D kaže...
zag0 kaže...
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.

Nemam pojma, ja koristim Spotify Premium trial već oko tjedan dana (bez proxija/VPN-a) i za sada sve štima. Koristim i na kompu i na mobitelu. Neki su rekli da će me tek nakon nekih 14 dana maltretirati da Spotify "nije dostupan u mojoj zemlji", ali vidjeti ćemo.

 I ja sam koristio Spotify dok odjednom nije mistično postao nedostupan u mojoj zemlji.

hanteed sub 9.5.2015 22:40
zag0 kaže...
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.

 10 eura 12 mjeseci kako to?to je dzabe

zag0 ned 10.5.2015 01:38
hanteed kaže...
zag0 kaže...
Pitanje za znalce: napravim Spotify account iza strane IP adrese i uplatim premium. Nakon toga ga koristim "u roamingu" iza hrvatskog IP-a na mobitelu/laptopu. Hoće to radit?

I da, kakva su iskustva s kupnjom premium vauchera s eBaya? Ima ih za kupit skoro pa besplatno, tipa 10€ za 12 mjeseci i hrpa ljudi ostavlja pozitivne feedbackove.

 10 eura 12 mjeseci kako to?to je dzabe

Evo pa vidi: http://ebay.to/1IsN64c

 

Nisam kupio pa ne znam da li je ili nije fejk ali lik ima 93% positive feedback i gro ljudi je u feedbackima reklo da je u dobilo kod (doduše par je reklo i da nije).

 

@emerik tnx, ali hoću slušati i na laptopu i na mobitelu. Dakle nitko nije radio tako nešto? Registrirao se iza IP adrese iz određene zemlje, kupio premium i onda nastavio koristiti kod nas. Teoretski bi trebalo raditi, Spotify supporta slušanje "u roamingu" za premium pretplatnike.

Marko :D sri 27.5.2015 22:20

Evo da javim, koristim Spotify već sigurno više od 14 dana i još mi se uvijek nije pojavilo da usluga nije dostupna u mojoj zemlji. Osim toga, dali su mi besplatan Premium (nije trial, istekao mi je već odavno). 

 

Ne znam jel greška, ali hvala Spotify! 

Avensac pet 19.7.2019 20:35
Marko :D kaže...

Evo da javim, koristim Spotify već sigurno više od 14 dana i još mi se uvijek nije pojavilo da usluga nije dostupna u mojoj zemlji. Osim toga, dali su mi besplatan Premium (nije trial, istekao mi je već odavno). 

 

Ne znam jel greška, ali hvala Spotify! 

 Jel ti još uvijek traje taj Premium?