Internet

Photoshop Tutoriali

PhotoShopChannel uto 12.4.2011 16:52

Moja ideja je da pravim tutorijale vezane za adobe photoshop koji bi bili razumljivi ljudima sa balkana "Srbija , Hrvatska, Bosna i Hercegovina.. itd "  Tako sam odlucio da otvotrim kanal na tube ako zelite da pogledate evo linka PhotoShopChannel i na istom izbacam takve tutorijale.Skoro sam poceo sa time nema ni 2 dana i vec imam 6 subscribera. Takodje mozete pogledati i FORUM ili stranicu na Facebooku . Ukoliko imate neki komentar , primedbu ili sugestiju slobodno recite.Hvala na razumevanju..

APazinjan uto 12.4.2011 16:55
PhotoShopChannel kaže...

Moja ideja je da pravim tutorijale vezane za adobe photoshop koji bi bili razumljivi ljudima sa balkana "Srbija , Hrvatska, Bosna i Hercegovina.. itd "  Tako sam odlucio da otvotrim kanal na tube ako zelite da pogledate evo linka PhotoShopChannel i na istom izbacam takve tutorijale.Skoro sam poceo sa time nema ni 2 dana i vec imam 6 subscribera. Takodje mozete pogledati i moj Website kao i Forum ili stranicu na Facebooku . Ukoliko imate neki komentar , primedbu ili sugestiju slobodno recite.Hvala na razumevanju..

Odlično izgleda stranica ;) Sviđa mi se ideja, samo naprijed.