SamoPitam3 pet 17.5.2019 13:12
Vader kaže...

Isuse, vidi se iz aviona. Potrudi se, dobro će ti doći praksa ako budeš nešto u budućnosti kupovao. 

Sta's ti neki lokalni diler ovdi ? Jedino gdje vidim da pises su prodaja, procjene i njuskalo prevare

stormhorn pet 28.6.2019 14:28

Pozdrav svima...Molim vas za savjet; da li da priijavim policiji prevaru? Kupili smo ps3, ali nismo ga dobili. Iako se u početku lik činio ok, čak je htio das dodjemo do njega, al nam jr bilo predaleko i dao nam broj računa i ime za uplatu, nismo ga poslije čuli. Ne javlja se. Da li vrijedi zbog siće od 400 kn prijavljivati? Jer ipak, što ako mu policija dođe a on ima našu adresu i ime, nije mi svejedno?
S druge strane kako neko može biti tako glupav pa ti da svoje ime i broj računa i misli da ga nećeš nikako otkriti? 

Šta bi vi napravili?

Hvala

Ajar pon 1.7.2019 09:43

prodavah nekoliko puta preko njooškala (dva nova, pogreškom kupljena trmostata s računima i jamstvom, tenis-loptice za cucke i rekretenativce i jedan mob) ali samo u zg, samo mojom dostavom kupcu/kupici i plaćanjem nakon pregledavanja. nikakvi računi, pošte, bla. i evribadi hepi. kupio još nisam ništa no učinio bih to jedino na način jednak mojem. 

nike098 pon 1.7.2019 10:12

Ljudi postoji kupnja pouzecem, das novac postaru kad ti donese robu a prije nego das novac pogledas jesi li dobio sto si narucio. Ova tema je glupa i neznam kako ljudi mogu nasjest. Aj nesto od 100 kn pa uplatis, ali veca cifra ili naruke ili pouzecem