nontryer sub 30.10.2010 19:36
mind_challenge kaže...

to je bila samo najava, ovo je finalno

Aha, fino.. pa da onda c/p svoj komentar od tamo:

 

Baš nikakav gubitak.. ne volim limewire, bearshare i slične programe, to je doslovno izvor virusa a i malo tog se da nać, tj ovisi što tko traži ali opet..

 

Upišeš npr "Metallica" a on izbaci metallica_sex_anal_hot_teens_barely_legal_mature_milf_bukkake_virus_klikni_bokte_zarazi_se.mp3"

GigaGirl sub 30.10.2010 19:40

Ja sam izgleda jedna od rijetkih koji nikada nisu imali problema sa LimeWire-om, iako sam ga redovito koristila i nikada ni virusa, ni lošeg preuzimanja, niti bilo što drugo. Ali opet poznati su mi i slučajevi kada je LimeWire upropastio Windowse.

torrente ned 31.10.2010 00:08

cini mi se da je limunu i slicnim plisanim medvjedicima to i bila svrha.

koristio sam ga par puta kada sam na tv-u vidio reklamu sa nekom specificnom mjuzom u podlozi.

saznam stvar i bas ta limeta nadje potrebni mp3, za ostalo nula bodova.

Proz0r ned 31.10.2010 11:21
kingmedo kaže...

Youtube?

Nije mi dovoljno dobra kvaliteta.

 

hrvatskafarkasevec kaže...

Pa i nije bas,ako uploader nije glup stavit ce album u folder i lako mozes odznaciti pjesme koje ti netrebaju

Ipak mi je neprakticno imati toliko torrenta, nekako mi jednostavno nije to primamljivo :S

ParaNO1d ned 31.10.2010 11:49

Prvo sam koristio KaZaAi to mi je bilo nešto najbolje što je postojalo na internetu, naravno puno virusa i malicioznog smeća ali to su bili moji počeci služenja računalom pa me to nije baš zabrinjavalo, nakon toga je došao LimeWire koji je bio još bolji ali također i s još više smeća. Nakon toga sam otkrio torrente i nakon toga više nije ništa isto... Iskreno sjećat ću se LW-a s mostalgijom ali sve to pada u vodu kad postoje torrenti Smijeh

hrvatskafarkasevec ned 31.10.2010 11:52
ParaNO1d kaže...

Prvo sam koristio KaZaAi to mi je bilo nešto najbolje što je postojalo na internetu, naravno puno virusa i malicioznog smeća ali to su bili moji počeci služenja računalom pa me to nije baš zabrinjavalo, nakon toga je došao LimeWire koji je bio još bolji ali također i s još više smeća. Nakon toga sam otkrio torrente i nakon toga više nije ništa isto... Iskreno sjećat ću se LW-a s mostalgijom ali sve to pada u vodu kad postoje torrenti Smijeh

tako je torrenti su vec dugo buducnost za free,a pogotovo za pirat

GigaGirl ned 31.10.2010 12:03

Sada je opet problem noob vs. napredniji korisnik. Koliko god torrenti bili popularni, neki se ljudi jos uvijek ne znaju njima koristiti i vjerovatno ce opet pokupiti pokoji virus. Program kao LimeWire olaksavao je stvar, poput Google-a za piratluk i lakse preuzimanje glazbe. Ne podrzavam piratstvo, ali cinjenica je da su zabranjene stvari na netu 80 i vise % razloga za surfanje.

torrente ned 31.10.2010 12:06

cisti su privatni torrenti, zagadjeni su javni.

evo bas jutros listam bug i to se takodjer spominje oko neke druge price sa torrentima.

u privatnoj zatvorenoj zajednici tocno se zna koji juzer postavlja torrent i jeli isti cist..dok na javnima bilo tko moze spakirat rar sa 30 zeroday malwera i stavit na seed...te jos da naslov torrenta bude,razuzdane pohotne svedjanke.