Internet

Knopso

BRC89 ned 12.12.2010 22:05

Na stranicama Knopso otvoren domaći servis tipa Lockerz! Čitanjem oglasa i točnim odgovorom na pitanja u vezi oglasa, zarađujete OKE, virtualni novac, kojima zatim možete slati sms poruke, na servisu Pošalji SMS, kao da ih šaljete sa svoga mobitela ili sudjelovati u nagradnim igrama...

Više o svemu pročitajte na linkovima!

mind_challenge pet 17.12.2010 22:01
Omega_vu kaže...

evo sad su bili na dnevnik.hr, kao mladici do 20 god, vec osvojili milijun a među njima i kreator te stranice

  jel itko od vas može klikati na nove ponude?

meni već danima nema novih ponuda s kojima moku zaraditi nofce

bobica257 pet 17.12.2010 22:09
BRC89 kaže...

Na stranicama Knopso otvoren domaći servis tipa Lockerz! Čitanjem oglasa i točnim odgovorom na pitanja u vezi oglasa, zarađujete OKE, virtualni novac, kojima zatim možete slati sms poruke, na servisu Pošalji SMS, kao da ih šaljete sa svoga mobitela ili sudjelovati u nagradnim igrama...

Više o svemu pročitajte na linkovima!

Nice...ALi neka dodaju jos ponuda i tih "reklama"

Omega_vu pet 17.12.2010 22:43

mind_challenge kaže...
Omega_vu kaže...

evo sad su bili na dnevnik.hr, kao mladici do 20 god, vec osvojili milijun a među njima i kreator te stranice

  jel itko od vas može klikati na nove ponude?

 

ja sam se tek sad prijavio , i bile su tri neke ponude

horizon pon 20.12.2010 02:05

Pise da su neki zaradili milijun dolara, sumnjam da su ovi jer izgleda da svi imaju samo te 3 reklame za procitat.

A nes ti inovacije, kopirali vec vidjeni sistem, preveli na hrvatski, slozili sajt i skupili cijelih 3 oglasivaca.

 

Nisu ni ovi s kalorijama bome puno dalje, al ajd iphone aplikacija ima i beskorisnijih, ne cudi me sta se prodaje ko ludo, vise me cudi sta ih vec nema 850 koje su popularnije.

 

Ovaj zadnji s baterijama mozda jedini ima pravu inovaciju, iako se iz vijesti bas nista ne doznaje. Prati potrosnju i rad baterije... dobar opis, to tehnicki radi i jedna ledica spojena na tu bateriju.