Internet

Kako smanjiti ping

boxer čet 17.6.2010 18:07
crni pauk kaže...
meni je ruter na kompu tak da neznam zbilja, i još je to bio hr server proverio sam preko sppedtesta i u dubrovniku mi je bio ping 33 , a to nije tako puno,, :p

Koja igra? Koliki je ping?

dadododo čet 17.6.2010 18:11

prije nego pocnes igrati ,pogasi torrente i takve stvari koje ti se vrte u pozadini i to bi ti trebalo dost pomoći,a mozes uz to i game booster instalirati,on isto gasi dosta nepotrebnih servisa pa ti olaksava rad na racunalu i konekcija je bolja

CANABIS sub 15.1.2011 22:05

e ekipa i ja imam isti problem sad sam igrao Black ops na BUG serveru i ping mi nije ispod 200 dok je kod drugi igrača 50 -60 a svi smo iz hr i manje više svi imamo istu mrežu i istu brzinu  torrente sam pogasio ali i dalje je ping visok 

 

evo SS brzine i procesa u čemu je problem 

prle_zg sub 15.1.2011 22:23
CANABIS kaže...

e ekipa i ja imam isti problem sad sam igrao Black ops na BUG serveru i ping mi nije ispod 200 dok je kod drugi igrača 50 -60 a svi smo iz hr i manje više svi imamo istu mrežu i istu brzinu  torrente sam pogasio ali i dalje je ping visok 

 

evo SS brzine i procesa u čemu je problem 

u čemu je problem?

U t-scumu{#}

ali koliko vidim po slici, ping ti je 65

..slab upp{#}

SimeKZ čet 30.1.2014 15:57
Zorittax kaže...

znaci ja sam u sobi na kompu i igram normalno lol, no kada mi sestra dođe na laptop igrica mi tolko zasteka da se  nemogu pomicat ping mi onda bude 130 a inace je sasvim normalan

Pa sta se cudis... uzme ti pola brzine skoro sa fejsom i upload slike i te stvari... 

Endymon ned 23.3.2014 21:17

Pozz,prijatelj mi ima internet preko moba...(USB teathering) i kaze da mu je ping oko 100...E sada me zanima,posto mislimo igrati CS GO,da li postoji mogucnost,da se smanji ping u toj igri.Igrali smo i PlanetSide 2 i nisam primjetio da je imao neke probleme.Tako da vjerujem da bi u CS GO isto ok bilo.Ali posto igra kosta,ne bih volio da kupi i da mu igra ne ide kako bi trebala.Ugl brzina mu je 5 mb/s.HVALA