Internet

Base-Host - pitanja i odgovori

rebelsy sub 13.8.2011 00:18

Posto imamo teme G2play.net, Game.co.uk, Steam, eNabava Origin, Direct2drive itd.

Odlucio sam otvoriti ovu temu u kojoj bi raspravljali o iskustvima sa navedene stranice: cijenama, podrsci, pitanjima itd.


Moje iskustvo: Odlican i brz support, pouzdanost, niske cijene, akcije/popusti

 

O Base-Hostu:


Base-Host se bavi prodajom CD Keyeva za video-igre te premium računa za download servise. Na Hrvatskom tržištu se nalazimo od 2009. godine te smo od onda servirali preko 1000 zadovoljnih kupaca sa različitim igrama. CD Keyevi se skeniraju sa retail pakovanja video-igre tako da možete biti sigurni da Vam je poslan CD Key koji bi našli i na originalnom pakiranju igre. U ponudi trenutno imamo više od pedesetak igara za računala i uskoro za konzole. Klijente stavljamo na prvo mjesto te na Vaše upite odgovaramo profesionalno,sa puno informacija i u vrlo kratkom roku...

 

Vise na www.base-host.com.hr

 

antimadridista sub 13.8.2011 00:21
Ige kaže...

BF3 za 115 kn...Jel trebam reći nešto više?

ja platio 95 kn,dobio dodatni popust jer sam tisućiti kupac,inače odlična usluga,jučer sam napravio preorder i za FIFU 12 i sve je prošlo super,jutros uplatio,popodne pisalo da je uplata zaprimljena i namjeravam uvijek kupovati keyeve kod njih.

 

Odlična usluga i niske cijene,moja preporuka!

 

btw,netko je spomenuo u temi Battlefield 3,pitao je da zar je toliko primjeraka Battlefielda prodano na Base-Hostu (mislio je na one brojeve 1000 i više),ne radi se o 1000 kupljenih Battlefielda,nego 1000 igara prodanih ukupno na Base-Hostu,kad se sve igre računaju.

gjurki sub 13.8.2011 08:56

Naručio Limited Editon BF3 key za 235kn, crysis 2 za 135 kn, 220 kn Battlefield Bad Company 2 i Vietnam ekspanzija, stvarno svaka im čast, cijene su tolko jeftine da je to smješno. Nadam se da neće propast ko E-plati, i da je sve legalno:)) Puno uspjeha želim dečkima iz  base hosta:))

 

Jedno pitanje, možda nevezano uz base host. Uvijek uplaćujem na račun, i svaki put napišem podatke na opću uplatnicu, i ova žena na šalteru uvijek kaže da se nemože preko uplatnice neko ona neku svoju plavu vadi, ne smeta me to, nego me zanima zašto je to tako, ako se prije mogle preko opće uplatnice?

antimadridista sub 13.8.2011 12:21
gjurki kaže...

Naručio Limited Editon BF3 key za 235kn, crysis 2 za 135 kn, 220 kn Battlefield Bad Company 2 i Vietnam ekspanzija, stvarno svaka im čast, cijene su tolko jeftine da je to smješno. Nadam se da neće propast ko E-plati, i da je sve legalno:)) Puno uspjeha želim dečkima iz  base hosta:))

 

Jedno pitanje, možda nevezano uz base host. Uvijek uplaćujem na račun, i svaki put napišem podatke na opću uplatnicu, i ova žena na šalteru uvijek kaže da se nemože preko uplatnice neko ona neku svoju plavu vadi, ne smeta me to, nego me zanima zašto je to tako, ako se prije mogle preko opće uplatnice?

ja samo prepišem one podatke iz maila i dam taj papir na šalteru,i oni to riješe za minutu.

gjurki sub 13.8.2011 12:48
antimadridista kaže...
gjurki kaže...

Naručio Limited Editon BF3 key za 235kn, crysis 2 za 135 kn, 220 kn Battlefield Bad Company 2 i Vietnam ekspanzija, stvarno svaka im čast, cijene su tolko jeftine da je to smješno. Nadam se da neće propast ko E-plati, i da je sve legalno:)) Puno uspjeha želim dečkima iz  base hosta:))

 

Jedno pitanje, možda nevezano uz base host. Uvijek uplaćujem na račun, i svaki put napišem podatke na opću uplatnicu, i ova žena na šalteru uvijek kaže da se nemože preko uplatnice neko ona neku svoju plavu vadi, ne smeta me to, nego me zanima zašto je to tako, ako se prije mogle preko opće uplatnice?

ja samo prepišem one podatke iz maila i dam taj papir na šalteru,i oni to riješe za minutu.

Ma ja isto, ali uvijek mi kaže da se nemože, neš mi se*e prvo i onda joj moram objašnjavat da bi skužila.

Ferritin sub 13.8.2011 15:59
gjurki kaže...

Ako neko zna, jel to firma od više ljudi ili jedan čovjek doma preko svog kompa to obavlja? Samo informativno:)

Haha firma... Da je firma nebi takve cijene imo. Kažem imo jer mislim da to radi samo jedan čovjek. {#}

Iggx sub 13.8.2011 22:32

Jel mi može netko samo napisat kako to funkcionira na base-hostu. Npr. sad kupim fifu 12 i dobit ću kod. Od kud skidam igru? Jel se može preko origina kao preko steama upisat kod i automatski se i downloada igra ili moram preko torrenta?

CoKsA uto 16.8.2011 11:19

Ja sam uplatio za Brotherhood u subotu u 11 i znam jbg u subotu rade banke do podne,u nedjelju ne rade,u ponedjeljak je bila Vela Gospa al sad je vec utorak 11:30 valjda ce mu vise sjest ti novci

antimadridista uto 16.8.2011 15:44
marin4561 kaže...

prije sam naručivao preko eNabave, zanima me jeli isti/sličan princip uplačivanja na račun jer htio bih kupiti kod njih par igara s obzirom da se nigdje dalje ne mogu naći bolje cijene ??

samo uplatiš u banci na račun,dobit ćeš broj računa na mail kad naručiš,ili možeš preko Paypala.

marin4561 uto 16.8.2011 15:51
antimadridista kaže...
marin4561 kaže...

prije sam naručivao preko eNabave, zanima me jeli isti/sličan princip uplačivanja na račun jer htio bih kupiti kod njih par igara s obzirom da se nigdje dalje ne mogu naći bolje cijene ??

samo uplatiš u banci na račun,dobit ćeš broj računa na mail kad naručiš,ili možeš preko Paypala.

hvala.. samo se nadam da nece doći do zatvaranja stranice kojim slučajem prije nego sto bf3 izađe :)