zgf sri 6.4.2016 23:21

Moja iskustva na BG i Aliju:

Nisam svercer pa ne kupujem mobitele svaki dan, a kad ih kupujem onda dobro proucim sto cu kupiti. Tako da po jedan mobitel kupljen ovdje ili ondje nije relevantan za sud o pojedinom Web ducanu.
Srecom, kod mobitela i slicnih skupljih stvari nisam imao razloga za bilo kakav dispute i sl., ako mi uredjaj nije skroz dobar onda sam si sam kriv sto unaprijed nisam bio potrosio dovoljno vremena da se na Internetu objektivno informiiram o dugorocnim iskustvima stvarnih korisnika doticnig modela, doticne marke, drugih mobitela s istim procesorom, istom nadogradnjom Androida tipa FlyMe, CyanogenMode itd.

Umjesto mobitela, o kojekakvim sitnicama koje kupim ono na prvu, iz znatizelje, svako malo, pa kad dodju i ako se ponekad pokazu totalnom prijevarom, mogu govoriti o iskustvima i sa statistickog stanovista.

Na BG sam kupio brdo LED zarulja, raznih cijena, tipova, snaga. Svi modeli osim jedne B2 zarulje bili su totalno sranje, umjesto svjetla davali bi polumrak, zmirkali bi, svjetlili u prugama po sobi. Vec od prvog dana, ili bi kao prvi dan radili kako-tako a poceli bi zmirkati ili bi izgubili 80% snage nakon tjedan ili dva.

Ostavljao sam negativne komentere, BG bi kao nesto odgovorio i ispricao se ali meni se nije dalo dalje natezati. Ako nista drugo svaki negativan komentar ostao je kao takav objavljen na nj stranicama.

Jednom sam bio totalno razocaran pa sam trazio povrat novca jer od pet istih zarulja tri vec prvi dan nisu valjale. Umjesto refundacije poslali su mi novih svih pet istih zarulja, koje i opet hisu bile nista bolje. Na kraju sam prestao kupovati te kineske LEDice i pobacao svih dvadesetak koliko mi ih je bilo ostalo, cak i one koje su koiko-toliko bile upotrebljive.

Jednom sam nesto narucio i poslali su mi uz to po dizaju potpuno neupotrebljiv adapter za EU uticnice. Trazio sam parcijalni povrat novca (imao sam dobar adapter iz drugog izvora pa sam doticni gadget mogao koristiti), no BG mi je umjesto povrata poslao dva adaptera, oba su bila upotrebljiva.

Dva puta sam se na nesto drugo zalio i vratilii su mi svu lovu.


Na Aliju sam cetiri puta trazio povrat novca. Dvaput su mi odobrili bez pol muke, jednom me je cak pekla savjest jer sam si mislio da i nisam bio skroz u oravu.

Medjutim, jednom sam na Aliju imao skroz lose iskustvo, ono, za sva vremena.
Prvo sam se zalio jer je isticao 60-ti dan a paket nije bio dosao. Produzili su mi dispute rok za daljnih 60 dana i rekli da moram cekati dok mi ne stigne. Konacno mi je doslo, ali u paketu nije bio mali zvucnik koji sam bio narucio nego stylus. Sve sam posnimio, trazio full povrat, ali trgovac me poceo zavlaciti. Odgovarao bi nesuvislo svaki cetvrti dan produzujuci dispute u nedogled. U meduvremenu je netragom nesstalo stranice sa zvucnikom kakvog sam bio narucio, a doticni trgovac imao je u (novoj) ponudi samo kojekakve krpice i seksualne alate.

Prodavac se ni na koji nacin nije ispricao ali me odmah bio trazio da redefiniram dispute da mu ne kvarim feedack. Malo morgen. Takodjer, trazio je da mu stylus o svom trosku posaljem natrag ili mi umjesto 18 dolara moze vratiti samo 2. Bezobrazluk na kvadrat. Ali se nije ukljucivao u medijaciju nego tek nakon mjesec dana, na kraju je Ali presudio u moju korist ali sam za pun povrat love morao cekati jos dodatna dva tjedna.

Jos jedna stvar. Na BG i drugim Web ducanima odaberem cijenu u Eurima, placam PayPalom, Zaba Master karticom. Ako trazim dispute, dobijem u povrat u Eurocent natrag.

Ali nema PayPal pa placam Maestro karticom (iz izvjesnih razloga cini mi se manje rizicno nego da im dam Master karticu). Cijena mi je odmah preracunata u Kune koliko mi trenutno skinu s Tekuceg racuna. U slucaju refundacije ponovno preracunavaju Dolare u Kune, ali zbog razlicite knverzije (jednom po Kupovnom, drugi put po Prodajnom tecaju) na tekuci mi na kraju vrate cca 1% manje Kuna nego sto su mi ptije bili skinuli.

Sve u svemu, ne bih volio na Aliju dozivjeti dispute za nesto vrednije, tipa mobitel i sl
Radije takve stavri kupujem na BG, Pandi i sl. (i platim par Dolara vise) gdje ih ako nista drugo mogu tuziti PayPalu i preko PayPala traziti full refundaciju.

freerock0 ned 1.5.2016 17:47
freerock0 kaže...

Pozdrav ,

planiram naručiti OVAJ MOB  iz EU skladišta pa me zanima ako se plaća carina ?  Mislim da NE ,  ali ako netko zna točno....

 

Možda netko zna gdje se ovaj mob može nabaviti povoljnije ?

 

Pozdrav !

 

Itko ...?

freerock0 ned 1.5.2016 19:36
freerock0 kaže...
freerock0 kaže...

Pozdrav ,

planiram naručiti OVAJ MOB  iz EU skladišta pa me zanima ako se plaća carina ?  Mislim da NE ,  ali ako netko zna točno....

 

Možda netko zna gdje se ovaj mob može nabaviti povoljnije ?

 

Pozdrav !

 

Itko ...?

 

 Možda netko zna gdje se ovaj mob može nabaviti povoljnije ?

mbaksa ned 1.5.2016 20:23
freerock0 kaže...
Možda netko zna gdje se ovaj mob može nabaviti povoljnije ?

Misliš - da netko sad umjesto tebe ide guglat i uspoređivat cijene?

 

Uzmi u obzir to da s jako malo mjesta možeš nešto naručiti, a da se šalje iz EU. A ako se ne šalje iz EU, cijeli proces će ti puno duže trajati - ne samo zbog duljeg vremena prijevoza, nego i za zafrkavanje s carinjenjem.

flapo sri 20.7.2016 21:32

Evo da javim moje iskustvo. Prije par dana naručim mobitel iz EU skladišta i on uredno stigne na carinu. Pođem na ips.posta.hr kad ono invoice missing... Malo bi bilo čudno, ali mislim se ajde pustit će ga dalje. Pošaljem sve papire ma njihov mail i idući dan zove me čovjek iz Zg da im moram predočit papir na kojem se vidi da je PDV plačen u državi iz koje je poslan (UK). I stvarno na paketu je pisala samo vrijednost 22$... Otvorim ja invoice od BG-a i na njemu nigdje te stavke. I to je to, platio naš PDV i HP express poštarinu (oko 57kn) kad je mob stigao. Tako, očekujte neočekivano 

Diazz72 pet 16.9.2016 00:36

Ovi iz Banggood-a su takvi prevaranti da je to za ne vijerovati!

 

Prvo je ekipši trebalo tjedan dana da pošalje dron, e nakon štp je dron poslan nikako da stigne a platio sam dodatnih 55$ za EMS dostavu nakon 10 dana sam ih kontaktirao jer vidim da dron ne stize odnosno na trackingu stoje isti podaci danima, te su mi rekli kako je rok za EMS dostavu 15 radnih dana, ok nema beda sacekam ja jos neko vrijeme i eto dodje 15 radni dan od kako je posiljka zaprimljena, no ništa se nije promjenilo...kontaktiram support, ne dobivam više nikakve odgovore.

 

Je ne znam dali sam ja sad prevaren, dali ekipa nema pojma što se dešava pa izbjegavaju svaku vrstu kontakta ili kaj...dali je netko imao ovakav problem ( da sad ne listam 29 stranica ).

mbaksa pet 16.9.2016 01:16

Na Banggood se možeš ljutiti samo ako su ti paket poslali drugom metodom, a ne onom plaćenom.

 

Nije mi baš jasno što sad ti očekuješ od njih. Paket ti je negdje na putu - oni ne znaju niti mogu znati ništa više od tebe. Tracking broj imaš i to je to. Ili je još negdje u nekom skladištu na putu do tebe ili ga je netko maznuo. Strpi se još malo, a kad stigne traži da ti vrate lovu koju se platio ekstra za EMS. Nisi jedini kojemu je EMS bio strašno spor.

 

Nadam se da si pročitao ovo: http://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

 

Ako ti nešto treba u zadanom roku, onda se to nešto ne naručuje izvana, nego se kupi kod nas, jer je poštanski promet iz Kine spor i često nepredvidiv.

Diazz72 pet 16.9.2016 07:11

A je vraga sporo, naručujem stvari sa aluexpressa i nikad problema...evo baš sam smaetwatch naručio an aluexpressa jedno 3 dana nakon što je dron poslan, sat je poslan istom poštanskom službom kao i dron ( i iz istog grada ), sat je stigao 5-6 dana nakon što je poslan, a drona još nema...hmmm...

mbaksa pet 16.9.2016 07:40

Sat i dron nisu jedno te isto - jedno je mali paketić koji se može ugurati svugdje, drugi baš i nije mali paketić. No, zapravo za situaciju sad nije važno je li veličina paketa uzrok tako sporoj dostavi - na onom linku vidio si da se i drugima događalo da im dostava putem EMS-a bude strašno spora. Očito je i tvoj paket upao u tu situaciju. Ne možeš si tu ništa pomoći - možeš samo čekati. A ako ti ne stigne recimo unutar mjesec dana od kupnje, onda tražiti povrat love ili ponovno slanje.

 

BTW u paketu s dronom nisi i nekakve litij-ionske ili litij-polymerske baterije? Ako jesu, to ti je jedan od mogućih razloga zastoja. Ako nisu, onda je očito posrijedi samo šitna EMS usluga.

fizicar1 ned 20.11.2016 19:10

Imam printer HP Deskjet 1510 i nikad se prije nisam sjetio da kupujem tintu preko internet trgovina vec uvijek negdje u gradu,gdje kosta 115 kuna crna tinta za otprilike 160,170 stranica,dok Banggodu i slicnim cijena je 17 - 19 $ zajedno za crnu tintu i tintu u boji i to XL pakiranje. Ima li netko iskustva s narucivanjem tinte preko internet trgovina jer ne znam lazu i koliko kinezi u vezi specifikacija?

andi.cro sri 21.12.2016 23:15

Prvi puta kupio online i to sa Bangooda, maskicu i kaljeno staklo iz Kineskog skladišta 19.11. i evo tek danas 21.12.dobio pošiljku...užas!!!

 

Nisu se čak udostojili to zapakirati u nekakvu kutijicu nego su samo omotali robu malo debljom zaštitnom folijom i strpali u vrečicu...grozno!!!

 

NIKAD VIŠE IZ BANGOODA!!!

 

Koje su stranice koje šalju iz EU skladišta po vama najbolje?

CyberDemonVZ sri 21.12.2016 23:23
andi.cro kaže...

Prvi puta kupio online i to sa Bangooda, maskicu i kaljeno staklo iz Kineskog skladišta 19.11. i evo tek danas 21.12.dobio pošiljku...užas!!!

 Dobro si i prošao.

Ja neke stvari naručene iz Kine (različiti dućani) početkom 11. mj. još uvijek čekam.

 

Imaju jako puno narudžbi prije Božića i Nove godine.

mmmnnn ned 12.2.2017 10:51

Naručio sam jednu masku za mob iz kine prije nekih mjesec dana i još se nije makla iz zračne luke Peking.

 

Ima li kod vas sličnih problema, dolaze li vam stvari koje ste naručili preko banggooda?

 

 

CyberDemonVZ ned 12.2.2017 11:09
mmmnnn kaže...

Naručio sam jednu masku za mob iz kine prije nekih mjesec dana i još se nije makla iz zračne luke Peking.

Ima li kod vas sličnih problema, dolaze li vam stvari koje ste naručili preko banggooda?

 Velika je vjerojatnost da imaš tracking number koji prati samo do granica Kine.

Sad možeš samo čekati.

I ak ne stigne do propisanog roka, onda digni dispute.

Mislim da je 2 mjeseca od narudžbe.

Superbeasto uto 7.3.2017 11:37

Da se nadovežem na temu iskustava s dotičnom trgovinom.

 

Ja kupujem u njih nekih dvije godine ali povremeno. Do sada nekih 10ak narudžbi. To su uglavnom bile nekakve jakete i kaputi ali u zadnje vrijeme sam uzeo i slušalice, baterije, led trake. Gotovo sve narudžbe su došle u roku 2-3 tjedna. Pakiranja su uvijek bila skroz ok. Svi artikli koje sam naručio su bili točni i bez greške. Nikada nisam platio pdv, carinu ili bilo što drugo. Sve radi savršeno i dan danas. 

 

Čitajući iskustva ja ili imam dosta sreće ili sam uzimao artikle koji su ok.

user3468 sri 8.3.2017 22:12

Godinama kupujem na banggoodu i do sada sam imao jedan problem sa egpu adapterom koji nije radio, medutim snimio sam video u kojem sam ga testirao te sam dobio novi adapter kroz 2,3 tjedna.

Sve ostalo je stiglo na vrijeme i ispravno.

hrci24 sri 13.9.2017 22:12

Narucio sam ruksak sa banggooda sa europskog skladista, koji je poslan dhl, imam tracking broj, vidim da je navodno dostava pokusana na moju adresu jucer i danas, no oba dana sam bio doma i nije bilo nikakvih pokusaja dostava.  Pokusao sam zvati dhl hrvatska, oni kazu da oni nisu vrsili dostavu vec to mora da je njemacka posta, koja bi to trebala dostaviti hrvatskoj posti. Zatim kontaktiram hrvatsku postu, oni kazu da ni oni nemaju moju posiljku. Btw pratim posiljku preko linka koji mi je banggood posla na link www.dhl.de, no izgleda nitko nezna tko bi to trebao dostaviti. Jel tko zna o cemu se radi ovdje i jeli se to vec nekom dogadjalo?