Head sub 25.4.2009 09:44

Vecinu stvari ne sipaju u Lijepu nasu. Prijatelj i ja smo do sada narucili 10-ak (manjih) posiljaka knjiga, DVD-a i Blue-raya i sve je stiglo. Samo u jednom slucaju je prijatelj platio carinu na Blue-ray filmove. Isporuka traje otprilike 2 tjedna.

 

Inace, bilo je ideja da narucimo i neke druge stvari, ali iako je dostava bila moguca, cijena dostave je bila "nemoguca" :-(

Laka ned 26.4.2009 21:36

Ja sam iz BiH i uglavnom narucujem CD-ove preko amazon.co.uk. Sve je uvijek stiglo za otprilike 6 dana. Nikad nikakvih problema nije bilo.
E sad mnogo stvari nije dostupno, ali uvijek ti pise u detaljnijem opisu da li je dostupno samo na prostoru UK ili je moguca internacionalna isporuka.

dasHHa uto 9.2.2010 00:19

Malo sam analizirao relativno novu uslugu Amazon VOD (video on deamend) u kojoj se moze pronaci preko 50000 filmova u SD i HD razlucivosti spremnih za streaming ili download na TiVo DVR-e ili putem Panasonicovih neoPDP televizora ili putem PC-a(samo u USA).Zanima me dali netko ima iskustva sa ovom uslugom u HR ili inozemstvu i da to podjeli sa BOL-ovcima.

Thnx&LP