Internet

0.facebook.com je besplatan... Moš mislit!

Boky_ZG sri 16.2.2011 21:52

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

nick54312 sri 16.2.2011 21:54
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

Moj frend jučer mu nadoplatili 50kn a danas gleda wtf ima 0,50 i nešto lipa.

Slash 666 sri 16.2.2011 21:56
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

Preko čega si išao na 0.facebook.hr?

XXX-Man sri 16.2.2011 21:56
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

a za internet koristiš operu mini ili nešto slično?

Hambrle sri 16.2.2011 21:57
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

kul

sirka666 sri 16.2.2011 21:59
Boky_ZG kaže...

Kad sam čuo za 0.facebook bio sam presretan! Dobio SMS od T-Coma u kojem je pisalo da je to besplatna stranica. I tako ja visim vec neko vrijeme tamo i dodje mi racun i piše nekoliko stotina kuna! What the f*ck? To bi trebalo biti besplatno. Ima li jos netko isti problem??????

Besplatno je, stvar je u tome šta moraš ić sa defaultnog browsera na tu stranicu.

 

Ja trenutno neman ništa na računu i uredno surfan sa ton stranicon.

Luli pet 18.2.2011 18:13

pa ja sam stalno na toj stranici..na pretplatu sam i ne uzima mi nis..evo nekidan sam dobila racun 39 kn, a cijeli mjesec na tome. :P al jedino se slike nemogu gledat..sve ostalo isto.

meni je cak jedno vrijeme m.facebook.com bilo besplatno. o.O

kad ti na vrhu stranice pise ''free access on Vas opertater network'' onda znas da ti je besplatno. iako nezz zas je pola na engleskom pola na hrv O.o

Genoxxx pet 18.2.2011 18:16

ja na ajfonu imam taj "besplatan" fb... ali svaki put kad ga otvorim dođe mi por od tmobilea da nema dovoljno para na računu (sto naravno nikad nema xD)... mislim da ga necu koristit dok budem imao para na računu {#}

Mentalist pet 18.2.2011 21:54
Genoxxx kaže...

ja na ajfonu imam taj "besplatan" fb... ali svaki put kad ga otvorim dođe mi por od tmobilea da nema dovoljno para na računu (sto naravno nikad nema xD)... mislim da ga necu koristit dok budem imao para na računu {#}

Hahahaha, imas iPhone i nikad nemas novaca na racunu. 

 

kingmedo kaže...

Očito postoji problem (nevezan uz browser) u vezi s pristupom na 0.facebook.com jer dosta ljudi se na to žalilo. Vjerojatno će uskoro biti rješeno.

 

Postoji li nacin da novac bude vracen?

luka_cro pet 18.2.2011 22:02
Mentalist kaže...
luka_cro kaže...

Meni pa su poslali por za one besplatne pozive i ja sam telefonirao cijelu noc i natukao oko 200kn pa sam ih nazvao i onda sam sljedeci mjesec platio -200.

prepaid.

 

Unutar mreze?

yes

davorsite pet 18.2.2011 22:23

Hm., meni je bilo besplatno dok sam koristio tomato broj. Uglavnom, samo je tekst vidljiv dok se za slike plaća. Najbolja opcija za bezbrižno surfanje na mobitelu je da se uzme VIP broj, kupite bon od 50 kn, uzmete paket od 200 MB (pošaljete poruku SURFL na 792) koji košta samo 30 kn i to je to. Ja već par dana trošim tih 200 MB i još mi je ostalo 138 MB a otvaram dosta toga dnevno. Još je bolje ako su stranice koje otvarate već prilagođene za mobitele pa onda još manje uzimaju prometa.

Mitch pet 18.2.2011 22:46

Ovo za fb,trebate ić preko Vodafone Live-a a ne utipkavat 0.facebook.hr u address bar, za t mobile mislim da je to preko t zones-a ako sam u krivu ispravite me, ali kod mene na hd2 idem preko vodafone live-a i sve šljaka free.