Igre - općenito

Post Scriptum-Kupiti/Ne kupiti?

Wolf88 sub 18.8.2018 12:32

Igra je dosta slična Squad, pa ako ti se svidio Squad onda će ti se ova igra isto svidjeti.

Ja sam osobno dosta zadovoljan sa igrom, još uvijek pati od optimizacije. Dečki konstanto izbacuju nove optimizacijske patch i 

dodatni sadržaj.

Tako da svako se isplati uzeti i sad.

Endymon sri 22.8.2018 19:15

Igra mi je super sto se tice atmosfere i samog zvuka.Ali ocajno je za sada optimizirana i kada bacis detalje skroz dolje radi frame.a...Skoro pa nemoguce je detektirat neprijatelja.Sve je isprano i pomjesano sto se tice boja.Steta...Nadam se da ce poraditi na tome.

Endymon sri 22.8.2018 21:16
Wolf88 kaže...

Koliko ti je fps, ja imam sve na medium postavkama i radi mi igra solidno. Prosijek je 40fps

 A zavisi mi od servera.Ali oko 30fpsa imam.Sve baceno na minimum.Ali vidim da i ti imas Ryzena.Tako da pretpostavljam da tebi ipak bolje radi-

gnomisa pon 18.11.2019 10:47

Nije ni čudo da nema puno igrača. Ovo je pravi WW2 combat sim. Od balistike, uloge svakog igrača, zvukova, kretanja vojnika, vozila do gameplaya. Sve je top. Grafika malo zaostaje ali sad izlazi v4.21 pa će i to biti top. Nažalost arkade tipa BF i COD će uvijek biti popularnije. Nije ni Hell let loose puno bolji. U trenutnoj verziji igra radi jako dobro. Ja vrtim sve na max a nemam baš neku top mašinu (i5 7600, GTX1660, 16GB RAM).