Igre - općenito

Paladins: Champions of the Realm

Magibagi pet 27.11.2015 08:59

Pozdrav, ekipa!

 

Pokrenuo sam temu s ciljem da se piše o igri iz naslova i da se ljudi lagano skupe i iznesu svoje dojmove, primjedbe i čisto da se malo komentira igra. Ako ste igrali Smite ovo je od istog studia (Hi-Rez Studios), i slična je šema kao Overwatch. Za sad je u igri par heroja i trenutno je u fazi closed bete. Meni je odmah u prvoj partiji igra sjela, nisam očekivao da će biti sve toliko fluidno i zabavno u ovoj ranijoj fazi developmenta. Ako dobijete key za betu, čim ga aktivirate dobijete još 3 koje možete poslati na mail drugima i onda se i njihovi nakon aktivacije množe i dobiju isto 3 komada. Tko je zainteresiran i misli aktivno igrat probat ću rješit key pa da razgranamo mrežu. 

 

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=Kg0U4CMuK84

Meet the Champions

https://www.youtube.com/watch?v=1NFyqL7sipo

Gameplay (60fps)

https://www.youtube.com/watch?v=eOUQs0kFLdg

 

 

Magibagi pet 27.11.2015 09:16

Bit će keyeva vjerojatno popodne, pa možete podjelit među sobom, tipa dam jednom od vas key i onda on ima još 3 keya za djelit, pa si kombinirajte. 

 

EDIT: Mariossa će dobiti key oko 16:00h u PM pa šalji jedan od 3 koje dobiješ aktivacijom kolegi koji je također zainteresiran. 

Magibagi pet 27.11.2015 23:49

Nick biraš kad uđeš u igru, pita te za display name. Neznam zašto nisi dobio keyeve da šalješ dalje, evo ja ću poslat mariossi sad jedan od svojih. Sori što nisam ranije, nisam bio na forumu. Što se tiče zatamnjivanja nickova nije mi baš jasno na šta točno misliš. 

 

EDIT: Probao sam poslat, ali kaže da je mail used, izgleda da si se snašo za key onda. 

Mariossa sub 28.11.2015 11:27
Magibagi kaže...

 Što se tiče zatamnjivanja nickova nije mi baš jasno na šta točno misliš. 

 

 

 

Mislim na ove screenshotove accounta sto ste vas dva stavili tu na forum. Vidi vam se acc name i ID, pa bi vam netko lako mogao hackovati acc. A Hi-Rez nema bas dobar recovery sistem i support im je vrlo loš u slučaju izgubljenog acc.

Magibagi sub 28.11.2015 12:27

Čim sam vidio ovog Grohka pomislio sma da je odličan champion i to samo zbog izgleda. Orc indijanac koji puca lasere iz staffa, ne može bolje.   I stvarno je prezabavan i može osigurat killove iz veće daljine zbog velikog rangea, i totemi su fora naravno. Preporučam da probate, prašim s njim 90% vremena.

 

Magibagi čet 3.12.2015 13:51

System requirements: 
Minimum
CPU:Pentium Dual Core E6500 2.93GHz VS Athlon 64 X2 Dual Core 6400
RAM:2 GB
OS:Windows XP / Vista / 7/ 8   32&64 Bit
Video Card:  256MB ATI Radeon X1400 vs 256MB NVIDIA Quadro FX 150
Direct X  11 compatible
Sound Card: YAS
Free Disk Space:  3 GB
 
Recommended
 
CPU: Core 2 Duo E8300 2.83GHz vs AMD Athlon X2 5600
RAM:4 GB
OS:Windows 7 / 8 / 10 64 Bit
Video Card:ATI Radeon 5450  OR  Nvidia GeForce 315
Direct X  11 compatible
Sound Card: YAS
Free Disk Space:  5 GB
Nije, kao što vidiš. Unreal Engine 4 je u pitanju, dosta je dobro optimizirano i još će više optimizirat, to je jedan od ciljeva closed beta testiranja. Evo za usporedbu meni kad igram gpu usage je 15-25%, a CPU jedna jezgra ide do 50%, ostale 20% max. Skini igru nije velika pa probaj, ne vidim da imaš izlistan "Moj PC" pa nemogu zasigurno reć hoće ti ić glatko. Ali trebalo bi osim ako nemaš neku prastaru kantu.