galinjo24 uto 17.9.2019 20:42

Stiglo mi danas mogucnost skidanja aplikacije,posto sam se prijavio za zatvorenu betu....Ovo je predobro....sve igre na jednom mjestu..spojis sve platforme u jednu ...Izgleda luncher jako lijepo i sve lijepo i fludino radi...zasad nema velikih opcija ali polako...

 

Jarvan čet 19.9.2019 13:05

Danas mi stigao poziv za zatovrenu betu.

 

A jučer sam baš slagao u novom beta sučelju steama kolekcije i popise igara, izgleda da ću danas isto i na GOG.

 

Pošto koristim origin, uplay i epic uz steam, ako je ovo 50% ok koliko izgleda, ja ću biti zadovoljan.

Jarvan pet 20.9.2019 08:42

Ne sruši ga u smislu da se gasi, nego kad probam pokrenut igr, ili otvorit library dobijem Program not responding.

 

Mislim, beta testiranje je, tome i služi, report sam poslao ekipi u gog. Vjerujem da će ispeglati te gluparije dok 1.0 verzije.

Čitatelj sri 22.7.2020 08:03

Epic je dozvolio integraciju u GOG, te ce licence igara biti dostupne direktno i preko GOG-a:

https://www.tweaktown.com/news/73896/epic-integrates-into-gog-launcher-in-push-for-universal-ownership/index.html

 

Napokon je to korak u pravom smjeru - vjerujem da cim Steam to dozvoli, da ce se napraviti jos veci pomak,

jer kao korisnik, licence vec imas, nebitno gdje si kupio igru, te bi ju trebao moci aktivirati gdje ti kao korisnik zelis.

Osobito je to bitno za fizicke kopije sa kljucem za aktivaciju - pa tko zeli, moze aktivirati na Steam, GOG, Epic, Microsoft Store ili neki peti.