Igre - općenito

Ima li zainteresiranih za WoW private server?

windrof123 čet 11.4.2013 17:30

Naslov govori sam za sebe, ako ima dosta zainteresiranih ljudi, imam volje i ostalo potrebno da se tako nesto napravi. Koncept je u nekoj vrsti prvog pravog hrvatskog WoW privatnog servera.

 

EDIT:

 

Evo ga, server je online, realmlist: set realmlist logon.mc-wc.net

Sluzbeni website: Sluzbeni web (u izradi)

Registrirajte account na: Registracija

 

Sve je Blizzlike, iako postoje iznimke kao npr. povecan multiplier boss droppova odredenih itema.

Svi igraci pocinju sa 50 Golda, dovoljno da learnate spellove u pocetku, itd.

 

Zelimo vam ugodnu igru.

Ako trebate pomoc dodajte me na Skype - razer19113 ili napisite tu reply.

windrof123 ned 27.10.2013 23:11

Evo, trenutno je server u procesu izrade (naslo se volje preko vikenda). {#}

 

Za pocetak, da nebi mislili da je ovo neka zaj********, kupljena je domena mc-wc.net te je slozen server (jos nije otvoren siroj javnosti).

Server je sam po sebi hostan u Njemackoj, ima DDoS zastitu, Intel 520 SSD, a slika ostalih hardverskih specifikacija je u privitku. Primarni cilj je napraviti blizzlike realm sa ex-yu communityem (wotLk ekspanzija).

Za sada je instaliran Jeutie-ov Blizzlike repack te 98% stvari funkcionira kako bi trebalo i na originalu. Sve instance, arene i bossovi su funkcionalni, implementiran je Warden anti-cheat, jedina stvar koja je manje funkcionalna su klase, a sve funkcioniraju 95% ili vise.

Planiramo skriptirati sve ostalo, i nije nam u planu maknuti se sa WotLk-a.

Slobodno se prijavite za GM-a, primiti cemo samo malo tek-savyaste osobe ili ako znate vecinu Trinity komandi, pricate Engleski i stariji ste od 16 godina.

Ovo je vecim dijelom freelance projekt, nemamo najvisa ocekivanja, iako bi bilo lijepo imati 50-100 igraca unutar par mjeseci.

Uglavnom, pratite ovu temu jer cete ovdje biti obavjesteni oko daljnjih dogadaja.

 

Pozdrav.

windrof123 pon 28.10.2013 15:44

Evo ga, server je online, realmlist: set realmlist logon.mc-wc.net

Sluzbeni website: Sluzbeni web (u izradi)

Registrirajte account na: Registracija

 

Sve je Blizzlike, iako postoje iznimke kao npr. povecan multiplier boss droppova odredenih itema.

Svi igraci pocinju sa 50 Golda, dovoljno da learnate spellove u pocetku, itd.

 

Zelimo vam ugodnu igru.

Ako trebate pomoc dodajte me na Skype - razer19113 ili napisite tu reply.