Wespen čet 15.7.2010 00:03

Trazimo gamere koji mogu odvojiti nekoliko sati dnevno za slijedece:

- Recenzije igara
- Snimanje i montazu materijala iz igara
- Praćenje natjecanja i liga

Potrebno:
- Iskustvo u igranju
- Poznavanje trzista - da znate sto se dogadja u svijetu igara, sto izlazi uskoro, sto je popularno i sl.
- Poznavanje engleskog i hrvatskog u govoru i pismu
- Poznavanje montaže i malo redateljskog dara je plus

- Nije obavezno da kandidat bude punoljetan, ali ugovor ce morati potpisati roditelj / staratelj.

- trazimo vise kandidata

- Posao je moguce raditi od kuce

- Zagreb nije jedini grad


Nudimo:
- motivirajuci honorar
- najbolji gamerski stroj money can buy
- originalne naslove i demoe igara svih proizvođača na testiranje
- hardware na testiranje

 

Prijave s kratkim videou uratkom igre po izboru (moze i link na neki od dload siteova) te kratki zivotopis
saljite iskljucivo na playomania.com@gmail.com najkasnije do 23. srpnja 2010.

Detalje o poslodavcu i poslu biti ce dostupne nakon uzeg izbora kandidata.

I ne ovo nije jos jedan gaming portal / casopis projekt.

R4zOR229 čet 15.7.2010 00:17

jedva cekam da pocne rasprava pa pocnem umirat od smijeha,inace ko ja tako glup da cijeli dan igra igre i oce od toga stvarno zaradit zarazliku od ovih gluposti mozes postat beta tester(ne nemam link)s time da mozete ovakve gluposti koje vam je ovaj napiso zaboravit dobite igru trazite bugove necete dobit nikakav pc niti nista nego samo novce nista previse nitsta premalo a s time da morate sjedit 17h dnevno za time...

dec54 čet 15.7.2010 00:40

Poznajem jako puno gamera(koji po pol dana provedu pred konzolim,kompom...) ali još nisam ćuo da neko od toga ćak i zarađuje osim slućajeva da neki baš veliki gameri kasnije otvore neku svoju privatnu pc,ps2,ps3...igraonicu pa tu beru pare na svemu i svaćemu...Cool

R4zOR229 čet 15.7.2010 01:45
Šef kaže...
@Razor229
Daj ne seri...

oces reci kaj sam krivo napiso rado cu to pojasnit nesto ako si neinformiran?inace blizzard ti je imo takva testanja i zna biti vecinom za MMO-e neke samo sto je stvar da tamo nemoze upast bilo tko,i da i dalje drzim da je ovo gore glupost(iako vidim da se vi ne slazete,pa javite kad nes zaradite)

R4zOR229 čet 15.7.2010 01:57
dec54 kaže...

Poznajem jako puno gamera(koji po pol dana provedu pred konzolim,kompom...) ali još nisam ćuo da neko od toga ćak i zarađuje osim slućajeva da neki baš veliki gameri kasnije otvore neku svoju privatnu pc,ps2,ps3...igraonicu pa tu beru pare na svemu i svaćemu...Cool

mozes ali je to nista tj kaj meni znaci da ja odem na jedan lan u 6mjeseci i zaradim neke sitne novce +hardware(ok ja nisam imo ni namjeru od toga nis dobit neg cist za zabavu),inace sta se tice zaradivanja od gaming mozete kao ljudi koje rade u gameplayu(i takvim slicnim casopisima/portalima) zarade idu po svakakvim eventovima itd i jos su placeni za to

pod009 čet 15.7.2010 01:57
Wespen kaže...

Prijave s kratkim videou uratkom igre po izboru (moze i link na neki od dload siteova) te kratki zivotopis

Zanima me ovo "kratki video uradak", točnije da li se to osnosi na način i sposobnost našeg recenziranja ili na način igranja ili nešto treće? Hvala unaprijed :)

 

Da budem izabran, čak i ne bih tražio "mašinu" već pc koji bi mogao "gurati" nove igre bar na srednjim/višim detaljima. Nevinašce

 

Edit: Mora li izabranik biti punoljetan?

Weky čet 15.7.2010 11:03

Najjače što se za natječaj prijavljuju djeca od 15-16 godina, koja su igrali igre koje su izašle zadnjih max godinu dana. Treba hard core gamer koji je odigrao 90% naslova, od 1993. do 2010. godine.

I naravno nitko neće testirati igre na Athlonu sa 1gb rama i atijevkom hd3450

AlienWare1 čet 15.7.2010 11:25
Weky kaže...

Najjače što se za natječaj prijavljuju djeca od 15-16 godina, koja su igrali igre koje su izašle zadnjih max godinu dana. Treba hard core gamer koji je odigrao 90% naslova, od 1993. do 2010. godine.

I naravno nitko neće testirati igre na Athlonu sa 1gb rama i atijevkom hd3450

Weky, javi im se :)

Weky čet 15.7.2010 11:37
AlienWare1 kaže...
Weky kaže...

Najjače što se za natječaj prijavljuju djeca od 15-16 godina, koja su igrali igre koje su izašle zadnjih max godinu dana. Treba hard core gamer koji je odigrao 90% naslova, od 1993. do 2010. godine.

I naravno nitko neće testirati igre na Athlonu sa 1gb rama i atijevkom hd3450

Weky, javi im se :)

  Nemam ja vremena za to, a i nisam odigrao baš sve igre, iako jesam veće hitove (tj. one bolje).

1BIT čet 15.7.2010 12:37

Ako je ovo stvarno,tj ako će se emitirati na televiziji,onda svaka čast,samo naprijed,vjerujem da će biti dosta gledatelja,još ako se emitira oko 12/1h kad su sapunice i te španjolske gluposti,definitevno ću rađe gledat vašu emisiju o nekom glitch-u u cod-u(ili bilo što gamer-sko) nego kako rodrigez umire...Izlanuo se Ja bi se prijavio,al ne igram strategy igre,nekako su mi bolje fps,eventualno kakav racing i to,bilo bi dobro kada bi se uloge mogle podijeliti,pa da odaberete više kandidata.A saznat što izlazi uskoro je banalno pitanje,ja osobno gledam na ovoj stranici i gamespot-u,a koja je igra popularna...jednostavno se napravi anketa i etoNamigiva