Igre - općenito

Jel ko probao OnLive na PC-u

Cile pet 17.12.2010 09:53

Pa igre nisu skuplje nego su kod nas u Algoritmu :) Ali razumijem da kod nas ne može tako nešto uspjeti jer je prelagano skinuti torrent - ni sam ne bi kupio kad mogu besplatno. Ali ako imaš komp koji ne može takvu igru pokrenuti a baš ju želiš igrati mislim da je jeftinije nego nadograditi ili kupiti novi komp :)

Cile pet 17.12.2010 09:54

Lag se primjeti ali sam se iznenadio kako je mali jer pretopstavljam da još nemaju servere u Hrvatskoj - ali ako bude popularno kod nas (što sumnjam, sve dok se torrenti mogu skidati) - i serveri će doći bliže tako da vjerujem da laga praktički neće biti.

Danny_HR pet 17.12.2010 10:42
Ad4pt3r kaže...

Daj nemoj pisati toliko postova za redom. Zanima me jel se na tu konzolu mogu priključiti tipkovnica i miš i ostala periferija, jer igrati na gamepadu na PC-u neke naslove je jednostavno nezamislivo.

Postoji PC verzija OnLivea.

Elles D. pet 17.12.2010 11:00
Cile kaže...

Evo ja baš malo igrao Mafia 2, na laptopu s integriranom intel grafičkom :)

 

"Naravno, bitno je da je internet veza brza i da ima mali ping što dosta ovisi i o fizičkoj udaljenosti OnLive servera ali eto ja sam probao preko 4Mb MAXadsl-a i radi."

 

Moš misliti 

 

EDIT: Vidi, maknuli su ograničenje za letenciju... idem vidjeti kakvo je iskustvo na 14MB linku...

Danny_HR pet 17.12.2010 11:12

Ja sam imao prilike probati.

Igrao sam trial Borderlandsa i Assassin's Creeda 2.

 

Ovako stoje stvari. Imam T-Com 10 Mbit i iskreno ne mogu reći da je igraće iskustvo ugodno. Sam meni je vrlo dobro izveden i odlično reagira ali u igri je to nešto sasvim drugo. AC2 još nekako, ali Borderlands nije išao nikako.

 

Problem je još uvijek što ne postoje serveri smješteni u Europu, pa je to glavni faktor u ovoj priči. Uvjeren sam da će sa serverima u UK ili Njemačkoj stanje biti odlično i ovo će biti sasvim dobra platforma.

 

Veliki sam fan ovog servisa, još od kada je prvi put najavljen, a siguran sam da ću biti među prvim vlasnicima mikro konzole čim stigne.

Cile pet 17.12.2010 13:18
Ad4pt3r kaže...

Daj nemoj pisati toliko postova za redom. Zanima me jel se na tu konzolu mogu priključiti tipkovnica i miš i ostala periferija, jer igrati na gamepadu na PC-u neke naslove je jednostavno nezamislivo.

U pravu si ali, srećom, koliko vidim po ovoj slici mogu se priključiti miš i tipkovnica (volan se nigdje ne spominje):

 

Cile pet 17.12.2010 13:22
Cile kaže...
Ad4pt3r kaže...

Daj nemoj pisati toliko postova za redom. Zanima me jel se na tu konzolu mogu priključiti tipkovnica i miš i ostala periferija, jer igrati na gamepadu na PC-u neke naslove je jednostavno nezamislivo.

U pravu si ali, srećom, koliko vidim po ovoj slici mogu se priključiti miš i tipkovnica (volan se nigdje ne spominje):

 

Ali, kako je već netko primjetio, možeš igrati i bez te konzole ako imaš računalo - što je super za nas sa laptopima i one sa starijim kompovima...

Toni93 sub 18.12.2010 09:12
CroVandal kaže...
Idi se regat opet ovaj put stav recimo 1989 znam nije moralno al eto ;-)

gasenje kompa i unos 1980 je pomogao

 

 

 

EDIT:nakon registriranja i instalacije dode mi slika ispod.a nista treba cekat bolja vrimena

CroVandal sub 18.12.2010 13:27

Ovako dolje je slika kako to izgleda kod mene skuzio sam da firefox mora raditi kad se pokrene onlive da dobijete opciju continue! kod mene je tako neznam zasto al eto ugasim firefox nema continue opcije!lag se osjeti nekad vise nekad manje ali FPS je stabilan oko 30 i vise!