Igre - općenito

Grafičaka i COD2

athlon64 sri 20.10.2010 14:03
joca45 kaže...

Imam grafičku  DDR2 od 1G, ali ne mogu igrat cod, odnosno mogu ali mi se po ekranu pojavljuju neke ko crte

evo pogledajte

ŠTA DA RADIM????

moze bit vise uzroka , prvo otkad ti se to dogada ? jesi li overlockirao karticu , obavezno probaj zaigrat druge igre pa vidi jel ti se to dogada ako ti je to isto u drugim igrama najvjerojatnije ti je videomemorija crkla.

sardax sri 20.10.2010 14:04

Do graficke je, to je ocito. Pokusaj sa dvije stvari. Prvo, skini zadnje drivere za svoju graficku i instaliraj, pa vidi ima li promjene. Drugo, ako prvo ne upali, smqnji detalje i rezoluciju na minimum i vidi kako ti se onda slika ponasa. Isto tako, jeli ti se od starta javi, ili nakon par min?? Provjeri temperaturu graficke i jeli radi ventilator na njoj.

athlon64 sri 20.10.2010 14:10
joca45 kaže...

Da događa mi se i u drugim igrama,ali sam u ovim novijim igrama koje su preko 1G,igre od 500-700Mb igram bez tih "crta"

 

da, vjerojatno zato sto jako stare igre na opterete karticu dovoljno da izbaci greške , 90 % ti je mrtva videomemorija , da se ne zajebavas , nedi u nekoga prijatelja jednu staru grafu i gurni je u komp , ako ti onda sve bude ok znaci da ti je mrtva ta tvoja , ako ti je ta mrtva , postoji jedino rješenje za njen spas , PEČNICA ! procitaj malo na forumu temu popravljanje grafičke kartice pečnicom :d , ili kupi novu grafu , baci oko na njuškalo , ima lijepih igračaka.

Chumi sri 20.10.2010 14:23
joca45 kaže...

Imam grafičku  DDR2 od 1G, ali ne mogu igrat cod, odnosno mogu ali mi se po ekranu pojavljuju neke ko crte

evo pogledajte

ŠTA DA RADIM????

  koja graficka i koja ti je rezolucija na monitoru?

Promatrač sri 20.10.2010 19:13

Ja sam imao potpuno isti problem ,s tim da meni se nakon tih artefikata obavezno   i igra rušila.

Problem je bio u pregrijavanju grafičke (1600XT),otišao sam na servis i zamjenili mi kuler na grafičkoj.

Kartica radi ko cager, i dan danas na drugom kompu, a koštala me zamjena nekih 30 kn i sve pet.