Igre - općenito

Ima li fosiliziranih fanatika UT-a '99?

4ucker pon 14.1.2013 21:28

Dakle, zanima me nešto vjerojatno apsurdno. Ima li među vama još pr0-ova koji preko xFire-a i sl. igraju UT99?

 

Ja sam znao igrati do ljeta prošle godine pa prekinuo, ali opet mi fali mi taj ultra-zabavni gameplay i brza akcija, a volio bih igrati s nekim tko je s naših prostora. Mogli bismo se okupiti i povremeno igrati na nekom serveru.

 

So, any teabagging bitches na forumu?

4ucker uto 15.1.2013 17:44
chutac kaže...

Igram ja, ali ne preko Xfirea.

Igram uglavnom s prijateljima, ako hoces, javi, ali u petak, ne dok je radni tjedan :)

  Ni ja ne mogu radnim danom, nego uglavnom petak, subota i nedjelja.

 

Preko čega vi igrate?

chutac uto 15.1.2013 18:33
4ucker kaže...
chutac kaže...

Igram ja, ali ne preko Xfirea.

Igram uglavnom s prijateljima, ako hoces, javi, ali u petak, ne dok je radni tjedan :)

  Ni ja ne mogu radnim danom, nego uglavnom petak, subota i nedjelja.

 

Preko čega vi igrate?

  Nisam dugo, ali ingame opcija ti omogućava da napraviš server, pa tako.

4ucker uto 15.1.2013 21:23
chutac kaže...

Meni je najbolje ona mapa u svemiru i mod u kojem imas samo jedno oruzje, ono sto puca vatrene kugle, ne znam kako se zove :)

  Vatrene kugle? Flak cannon? Ili misliš ono što je poput mini-nuklearne bojeve glave, onaj Redeemer?

 

 

4ucker uto 15.1.2013 21:44
flateR7 kaže...

4 frenda i ja igramo preko hamachija nekada

jedan frend je fanatik, zbog njega ne igramo 2004  

 

  Znači i vi preko Hamachija igrate? Tako i ja.

 

2004 mi se ne sviđa. Previše promjena koje su previše promijenile stil igranja, sad, na bolje, na gore, kako kome...

MariusEight uto 15.1.2013 21:58
chutac kaže...

Ma ne redeemer, to bi bilo prelagano, ono nesto ljubicasto s cetvrtastim zavrsetkom cijevi.

Insta gib mod mislim da se zove. Shock rifle, samo instant kill.

 

Igrao sam puno par godina, prije nekih 2, 3 god. Većinom CTF. Strangelove mod i maps anbody? :) Najzabavnije! :D

4ucker uto 15.1.2013 22:05
MariusEight kaže...
chutac kaže...

Ma ne redeemer, to bi bilo prelagano, ono nesto ljubicasto s cetvrtastim zavrsetkom cijevi.

Insta gib mod mislim da se zove. Shock rifle, samo instant kill.

 

Igrao sam puno par godina, prije nekih 2, 3 god. Većinom CTF. Strangelove mod i maps anbody? :) Najzabavnije! :D

  A shock rifle. To je ni blizu vatre, haha.

rustweaver sri 16.1.2013 02:29
MariusEight kaže...
Igrao sam puno par godina, prije nekih 2, 3 god. Većinom CTF. Strangelove mod i maps anbody? :) Najzabavnije! :D

Hehe, instagib Iron Gauntlet CTF, jedna od najdrađih kombinacija.

 

Strangelove je isto jako zabavan, a dobro šljaka i u kombinaciji sa jailbreakom.

 

Puno sam vremena provodio i na onom njemačkom Facing worlds, rocket laucher CTF serveru. Ali dosta frustrirajuće iskustvo jer je ekipa nekoliko redova veličine bolja od mene a kako taj server ima aktiviran fatboy uvijek sam bio najmršaviji :D

thucydides sri 16.1.2013 16:22

kak uspijevate da vam igra radi "normalno" na novijim računalima, pod normalnim mislim da igra nije na "speedu", da ne ubrzava i onda naglo usporava (cuka), ponekad mi i zvuk zna krčati.

probao sam prtljati u konzoli sa "preferences", sa framerateom, mijenjao affinity na samo jednu jezgru, al i dalje je neigrivo.

 

edit: uspio sam kolko tolko unormalit brzinu, stavio compatibility za win98 (prije sam stavljao za xp, nisam očekivao da će trebati ići toliko u prošlost :D )

1domagoj1 sri 16.1.2013 20:48
apoteka kaže...

evo nabavio ut goty

ali movement je prebrz

igra je inace normalne brzine, ali kretanje je prebrzo

ima li itko rjesenje?

UT i jest brza igra. Fast-paced shooter.

EDIT: Ono sto mene zanima, gdje mogu nabaviti UT99 GOTY Linux port igre? Onda vam se mozda i pridruzim.

4ucker sri 16.1.2013 21:38
1domagoj1 kaže...
apoteka kaže...

evo nabavio ut goty

ali movement je prebrz

igra je inace normalne brzine, ali kretanje je prebrzo

ima li itko rjesenje?

UT i jest brza igra. Fast-paced shooter.

EDIT: Ono sto mene zanima, gdje mogu nabaviti UT99 GOTY Linux port igre? Onda vam se mozda i pridruzim.

  Ovo bi moglo pomoći.

 

http://www.linuxhomenetworking.com/forums/showthread.php/18749-Running-Unreal-Unreal-Tournament-natively-in-Linux

 

http://www.blog.highub.com/linux/install-and-play-unreal-tournament-on-ubuntu/

4ucker sri 16.1.2013 21:43
Cromaki kaže...

Mogao bi se i ja pridružiti, samo gdje kupiti igru ili igrate {#} ?
Jeste li voljni da se okupimo na ts3 pa da nabacimo neki campure the flag ili slično ?

  Ja imam i piratski i original, meni je svejedno.