Igre - općenito

E3 2011 - Electronic Entertainment Expo

Armor ned 1.5.2011 20:39

Od 7. do 9. lipnja u Los Angelesu će se održati E3 2011 sajam, standardno najveći gaming događaj godine.

 

WEB: http://www.e3expo.com/

 

Mnogi će developeri/izdavači svoj program najaviti prije, a najslađi dio su iznenađenja, kojih bi dakako trebalo biti i ove godine.

Od tri velikana, ponajviše bi mogli dobiti od Nintenda, pošto je Wii 2 najavljen za sljedeću godinu.

Zanimljivo će biti pratiti i press konferncije uzdrmanog Sonya, a od Microsofta vjerojatno "sve najbolje" o jedinom pravom rivalu Gran Turismu 5, Forzi Motorsport 4.

 

Ovo je općenita tema za komentiranje svega prije, za i nakon održavanja ovog velikog gaming događaja.

 

Stoga, postajte sve vezane vijesti na koje naiđete, iznesite svoja očekivanja; što bi primjerice htjeli da bude najavljeno, od koga očekujete najviše i zašto, vaši favoriti (developeri, izdavači, igre, hardver)...

 

Rasprava...

PCGamerX pon 6.6.2011 13:49
Buller kaže...

Pozdrav, mene zanima, dali se nakon održanih konferencija može odnekle skinuti cjelokupni prijenos (znam, glupo zvuči), zato što nema flat te ne mogu gledati toliko live streaminga...

 Mene isto ovo zanima, zato jer nemam FLAT...

WItcher pon 6.6.2011 22:03
Ad4pt3r kaže...

Šta je ovaj Mass, čista arkada predstavljena...Gdje su RPG elementi.

Strpljen spašen.

No sve mi se više čini da igra bude imala RPG elementae samo u imenu žanra.

No ono što je MS uzdiglo iz mase je prića a ne RPG elementi.

Ad4pt3r pon 6.6.2011 22:07
WItcher kaže...

Strpljen spašen.

No sve mi se više čini da igra bude imala RPG elementae samo u imenu žanra.

No ono što je MS uzdiglo iz mase je prića a ne RPG elementi.

Nadam se, ali mi one scene pucanja sa turreta bas ne izgledaju ko da pašu u tu igru.

WItcher pon 6.6.2011 22:10
Ad4pt3r kaže...
WItcher kaže...

Strpljen spašen.

No sve mi se više čini da igra bude imala RPG elementae samo u imenu žanra.

No ono što je MS uzdiglo iz mase je prića a ne RPG elementi.

Nadam se, ali mi one scene pucanja sa turreta bas ne izgledaju ko da pašu u tu igru.

Definitivno nepašu to je tipa neki akcijski tps ali ... čak nisam ni vidio svrhu onog pucanja , ko da je pucao u prazno.

Šteta što je prilagođavaju za mase , a valjda će održiti obećanje koje su rekli o rpg elementima. Ostaje nam vidjeti.

WItcher pon 6.6.2011 22:34

Sama EA konferencija mi je bila koma , od Microsofta mi je bila puno bolja.

A što se tiće B3 nisam vidi nista novo , sve to imaju i drugi FPSi. Pa kaj nisu mogli staviti malo destrukcije, kaj ne čekamo svi najviše to?

 

Onaj novi NFS je osuđen na totalnu propast.

Ad4pt3r pon 6.6.2011 23:01
Nuclear kaže...

Vama je novi NFS smeće? Mene je totalno oduševio... Napokon se vozi po gradu i to po noći... Jedva čekam!

Ma daj, trčiš po gradu i tipkaš tipke koje ti skaču po ekranu. Plus kaj mi izgleda da je fizika automobila dosta loša.

Nuclear pon 6.6.2011 23:27
Ad4pt3r kaže...
Nuclear kaže...

Vama je novi NFS smeće? Mene je totalno oduševio... Napokon se vozi po gradu i to po noći... Jedva čekam!

Ma daj, trčiš po gradu i tipkaš tipke koje ti skaču po ekranu. Plus kaj mi izgleda da je fizika automobila dosta loša.

A dobro u vezi tipki si u pravu, ali i to je bolje nego da nema nikakve priče, niti vidiš kako vozač izgleda niti išta.