Igre - općenito

"Domaci" minecraft server

nul-3 ned 27.5.2012 16:15

Ovo će kao BurekCraft (1 i 2), BugCraft(1,2,3 i 4), CoinCraft i CrimsonCraft propasti.

 

Nije da želim da propadne, no tako je to kod nas. Malo je igrača, mali comunity. Svi premium useri otišli su na najbolje servere u svijetu. Problem je što se ne možemo okupiti na jednom serveru, nego svatko želi biti gazda, imati OP i sl. Takvi smo mi balkanci

 

 

No sretno.

nino123 ned 27.5.2012 18:00

Koj je tvoj problem gledaj pricao si kao da imas neke stvari samo kako bi dobio badava i jos si poceo da smo reterdirani kad ti nisam dao i jedino sta sam te trazio je da se ispricas i ti si reko neee kao da smo mi glupi i mi smo kao djeca a ti nam tu upadas na server dok nemamo pluginova  i trgas nam sve samo tako dokazujes da si glup i razmazen ako smo djeca i glupi sta god da si reko vec odjebi od naseg servera i . nezanimas me .

bornasepic ned 27.5.2012 21:39
rebelsy kaže...
rebelsy kaže...

dobar im je server, nema lagga, dosta ljudi, dobri admini, uredjeno sve ^^

djeca admini, isprike sto sam prvi put krivo napisao...

Vrati se ti Cod 4.{#}

Tamo si igro ko lud, a izgleda da te ekpia baš ne obožava na minecraftu.

rebelsy ned 27.5.2012 22:28
bornasepic kaže...

Vrati se ti Cod 4.{#}

Tamo si igro ko lud, a izgleda da te ekpia baš ne obožava na minecraftu.

o cemu ti pricas? igrao sam najnormalnije, komunicirao s drugim igracima (pristojno), nikakvih problema sve do danas...

lik baca tnt okolo i ubije mene, ja bio pun stvari i on ih je pokupio ili su nestale... nakon mog zahtjeva da mi vrati stvari koje sam imao, on nije htio, ja sam mu napisao da je "debil" ili "kreten" i dobio sam ban...

 

seems legit.

bornasepic ned 27.5.2012 22:43
rebelsy kaže...
bornasepic kaže...

Vrati se ti Cod 4.{#}

Tamo si igro ko lud, a izgleda da te ekpia baš ne obožava na minecraftu.

o cemu ti pricas? igrao sam najnormalnije, komunicirao s drugim igracima (pristojno), nikakvih problema sve do danas...

lik baca tnt okolo i ubije mene, ja bio pun stvari i on ih je pokupio ili su nestale... nakon mog zahtjeva da mi vrati stvari koje sam imao, on nije htio, ja sam mu napisao da je "debil" ili "kreten" i dobio sam ban...

 

seems legit.

Iskreno, nemam blage veze što se dogodilo na serveru.

 

bornasepic ned 27.5.2012 22:43
rebelsy kaže...
bornasepic kaže...

Vrati se ti Cod 4.{#}

Tamo si igro ko lud, a izgleda da te ekpia baš ne obožava na minecraftu.

o cemu ti pricas? igrao sam najnormalnije, komunicirao s drugim igracima (pristojno), nikakvih problema sve do danas...

lik baca tnt okolo i ubije mene, ja bio pun stvari i on ih je pokupio ili su nestale... nakon mog zahtjeva da mi vrati stvari koje sam imao, on nije htio, ja sam mu napisao da je "debil" ili "kreten" i dobio sam ban...

 

seems legit.

Iskreno, nemam blage veze što se dogodilo na serveru.

 

Xondizes ned 27.5.2012 22:47

Rebelsy kao prvo tražio si neke stvari koje nikada nisi niti imao, kao drugo vrijeđao si admina nakon što ti je govorio da to nisi imao i kao treće kada je rashape(admin) banao ulazio si na admine jer nismo imali plugin za password te si poceo postavljati TNT po cijelom gradu što smo gradili tjedan dana

zelenbic ned 27.5.2012 22:54
Xondizes kaže...

Rebelsy kao prvo tražio si neke stvari koje nikada nisi niti imao, kao drugo vrijeđao si admina nakon što ti je govorio da to nisi imao i kao treće kada je rashape(admin) banao ulazio si na admine jer nismo imali plugin za password te si poceo postavljati TNT po cijelom gradu što smo gradili tjedan dana

nodobro lanjski snijeg :) sad je rješeno

nul-3 pon 28.5.2012 14:51

Server je uredu. Nema laga ni malo, nije uništen i griefan. Admin je uredu također...to što je djete nije nužno loš admin.

 

Jedino je malo problem što je server nepregledan i teško se snači na njemu.

 

Sve u svemu, 4/5

rebelsy pon 28.5.2012 15:41
Xondizes kaže...

Rebelsy kao prvo tražio si neke stvari koje nikada nisi niti imao, kao drugo vrijeđao si admina nakon što ti je govorio da to nisi imao i kao treće kada je rashape(admin) banao ulazio si na admine jer nismo imali plugin za password te si poceo postavljati TNT po cijelom gradu što smo gradili tjedan dana

da cujem koje su to?

 

jos mi je on dao diamond pickaxe i vratio sam mu, rekao sam da to nisam imao i da to ne zelim...nego da mi vrati ostale stvari koje sam imao mapu, iron pick, shovel itd.

Xondizes pon 28.5.2012 16:30

Gledaj Rebelsy sada si poceo biti fakat naporan, daj nas se okani, ako govoriš da je server glup daj si nađi neki novi server i igraj tamo u miru, ono počinješ biti jadan: uđeš pod imenom zelenbicc i tražiš admina kaj misliš da smo glupi? Mislim da ovim postupcima dokazuješ da si ti nekakvo glupo djete koje nema život...

rebelsy pon 28.5.2012 16:31
Xondizes kaže...

Gledaj Rebelsy sada si poceo biti fakat naporan, daj nas se okani, ako govoriš da je server glup daj si nađi neki novi server i igraj tamo u miru, ono počinješ biti jadan: uđeš pod imenom zelenbicc i tražiš admina kaj misliš da smo glupi? Mislim da ovim postupcima dokazuješ da si ti nekakvo glupo djete koje nema život...

ti nisi normalan, na serveru nisam bio od dana kad ste me bannali... 

bornasepic pon 28.5.2012 16:42

Tehnički gledano nema načina da se bana user bez premium acc-a.

Ako banaš ip, samo restartira netko ruter u novi IP.

Ako banaš nick, pošto nema original onda može samo promjeniti nick i evo ga natrag na server.

Tako da, osim ako nemate whitelist nema prektički načina da se netko spriječi na server.

zelenbic pon 28.5.2012 17:15
bornasepic kaže...

Tehnički gledano nema načina da se bana user bez premium acc-a.

Ako banaš ip, samo restartira netko ruter u novi IP.

Ako banaš nick, pošto nema original onda može samo promjeniti nick i evo ga natrag na server.

Tako da, osim ako nemate whitelist nema prektički načina da se netko spriječi na server.

znam ali sad smo stavili plugin za sifre pa mislim da je zasticeno kolko tolko jer nemres nsita radit dok ne uneses sifru

zelenbic pon 28.5.2012 17:19
rebelsy kaže...
Xondizes kaže...

Gledaj Rebelsy sada si poceo biti fakat naporan, daj nas se okani, ako govoriš da je server glup daj si nađi neki novi server i igraj tamo u miru, ono počinješ biti jadan: uđeš pod imenom zelenbicc i tražiš admina kaj misliš da smo glupi? Mislim da ovim postupcima dokazuješ da si ti nekakvo glupo djete koje nema život...

ti nisi normalan, na serveru nisam bio od dana kad ste me bannali... 

znam ja citat log dosao si sa drugim nickovima a istim IP-em i nickovima tipa rashbudala,rashkreten itd.