Igre - općenito

CounterStrike 1.6 na Windowsu 7

PhotoShopChannel sub 7.5.2011 19:11

Pozdrav,
Pff ne znam sta cu vise da radim , obracam vam se sa iskrenom molbom da mi pomognete , jer zaista vise ne mogu da kidam zivce sa problemima koje imam dok igram cs 1.6... 
 Dakle sta se desava "
  1. Igra mi nije preko celog monitora , vec imam sa leve i desne strane monitota po 1. 5 cm crno polje
  2. fps mi ne prelazi 60 , iako sam kucao fps_max 101
  3. kada pucam rafal oseca se razlika tj kao kad imam neki "lag" nzm kako to da vam opisem
U sustini mnogo je tesko , dok na XP nisam imao problema i sve je radilo super
Inace imam Windows 7 professional 64 bita
konfiguracija:
   Procesor-Intel Pentium E5200 2,5 GHz

   Maticna ploca -Gigabyte GA-EP31-DS3L s775
   Memorija- DDR2 2GB/800
   Hard-Sata2 250GB 8mb Seagate Barr
   Graficka karta- NX 9500GT 512MB PCle
Da naglasim da su mi drajveri update-ovani.
U napred sam zahvalan i molim vas za pomoc , znam da resenje postoji samo mi je tesko da ga pronadjem... Hvala 

Marko :D sub 7.5.2011 19:32

Evo bas ja imao Windows 7 Ultimate 32-bit na kompu i ono uđe u Counter Strike isao da namjestim postavke i kad na jednom nezeli mi stavit na OpenGL itd..A na mom laptopu normalno radi...Isto je Win 7 Ultimate 32-bit

PhotoShopChannel sub 7.5.2011 19:38
Marko :D kaže...

Evo bas ja imao Windows 7 Ultimate 32-bit na kompu i ono uđe u Counter Strike isao da namjestim postavke i kad na jednom nezeli mi stavit na OpenGL itd..A na mom laptopu normalno radi...Isto je Win 7 Ultimate 32-bit

Ma ti samo update drajvere i sve ce da bude ok :)

bancic123 čet 28.11.2013 07:03
DRUNKhuba kaže...

Trebam malu pomoć...čim pokrenem cs slika mi treperi i kao da ju gubim pokusavao sam sve i svasta ali nikako da fix problem..

Reinstaliraj igru. Ako ne pomogne,reinstaliraj graficke drivere. I jel imas crackanu verziju ili na STEAM-u?