Igre za mobitele

Sta mislite o gameloft igrama (ne igricama :D) ?

scorpion667 čet 28.2.2008 01:40

Gameloft je bio dobar do unazad nekih godinu i pol. A onda su se pretvorili u "mobilni Electronic arts" i počeli štancati razne igre osrednje kvalitete ali s poznatim imenom. ima puno boljih developera/izdavaca, a Fishlabs je definitivno jedan od tih.

Dado_ZG78 čet 28.2.2008 07:21

Hm..  nisu loši za skratiti vrijeme u nekoj čekaonici, ali općenito baš ne preferiram igre na mobačima, pa me tako ni gore navedene nisu impresionirale. U tom slućaju su mi puno bolji naslovi na recimo Nintendovom Gameboy Advance-u Namigiva


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4
Davor čet 28.2.2008 11:15

scorpion667 kaže...
Gameloft je bio dobar do unazad nekih godinu i pol. A onda su se pretvorili u "mobilni Electronic arts" i počeli štancati razne igre osrednje kvalitete ali s poznatim imenom. ima puno boljih developera/izdavaca, a Fishlabs je definitivno jedan od tih.

S ovim se ne mogu nikako sloziti. Odigrao sam vecinu igara koje je Gameloft izdao u zadnjih nekoliko godina i mislim da sam u tom periodu naisao na jedan jedini los naslov - svi ostali bili su jako dobri ili fantasticni!

Work is for people who suck at video games.

scorpion667 čet 28.2.2008 12:52

Davor kaže...
scorpion667 kaže...
Gameloft je bio dobar do unazad nekih godinu i pol. A onda su se pretvorili u "mobilni Electronic arts" i počeli štancati razne igre osrednje kvalitete ali s poznatim imenom. ima puno boljih developera/izdavaca, a Fishlabs je definitivno jedan od tih.

S ovim se ne mogu nikako sloziti. Odigrao sam vecinu igara koje je Gameloft izdao u zadnjih nekoliko godina i mislim da sam u tom periodu naisao na jedan jedini los naslov - svi ostali bili su jako dobri ili fantasticni!

 Neznam. Meni sve te njihove igre idu na istu foru. Gortovo da nema razlike između raznih platformskih igara kao što su Beowulf, Shrek, Assasins Creed, Americas Army itd. dok s druge strane imaju igara koje su mi vjerovatno najbolji predstavnici u svome žanru kao npr. fantastični Real Football, midnight pool, open season itd. Ipak razni drugi developeri/izdavači u gotovo svim ostalim žanrovima tuku gameloft do koljena. Voliš Asphalt serijal? Nije loš, ali kada odigraš Project Gotham Racing 3D bude ti jasno koliko je asphalt zapravo prosječan. mogao bih nabrajati ovako hrpu igara ali neda mi se više tipkati.Smijeh

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920

itf4n čet 28.2.2008 19:55

scorpion667 kaže...
Meni sve te njihove igre idu na istu foru. Gortovo da nema razlike između raznih platformskih igara kao što su Beowulf, Shrek, Assasins Creed, Americas Army itd.

 
Potpis na ovo, sve igre su im iste, samo je grafika malo drugačija .. prije su bili bolji ali danas .. ne

Sims pon 6.7.2009 02:33

Gameloft ima jednu odličnu igru, super izgleda i radi na većini novijih Sony Ericssona, Nokia i sl. Igra je rpg i zove se Might and Magic 2 (nije prerada stare igre sa PC-a). fenomenalna radnja, ima dosta sidequestova, borba je super, max level je 40. grafički je jako lijep 2D, kada prođete kroz grm on je onako animiran, zatrese se, atmosferske i vremenske prilike i neprilike, detalji poput ptica u zraku i miševa na podu, ma milina. igrivost je odlična, zbog fenomenalno odrađene borbe. super stvar, svakak preporuka!

Sims pon 6.7.2009 02:36

btw, nedavno sam si uzeo iPhone i Gameloft je i na toj platformi totalno jak. ima sada jedna arkadna igra, zove se Castle of Magic, jednostavno je nevjerojatno da ovako šta "tjera" mobitel. filmić na:

 

http://www.youtube.com/watch?v=aIqKU5AyxpI&feature=fvst

piksic ned 28.2.2010 19:34

Ja sam oduvijek preferirao Gameloft... Pogotovo na iPhoneu, gdje su im igre fenomenalne (npr. Modern Combat: Sandstorm)... Nemam iskustva s ostali proizvodjacima igara za iPhone, ali smatram da ce biti tesko skinuti Gameloft s vrha... Cool

opcom ned 28.2.2010 19:48

a zašto ne reći IGRICE ? možda meni smeta kad kažete spržiti dvd ili tipkara,ili pekač ili masa glupih naziva... a igre su tako minorne i nebitne za život da ih stvarno ne moramo zvati još IGRE VELIKE ;)