ukay1000 uto 18.12.2012 17:56

Evo, da spomenem igru (2D) koja me uspijela zadrzati dosta vremena na smartphonu. Drag Racing (android link). Utrkivanje autima na 1/4, 1/2 i cijelu milju. Multiplayer, Pro liga i karijera i gro auta. Posto nisam uspio naci temu ovdje, evo, mozete ju probati.

Igra zahtijeva pravovremenost mjenjanja brzina, aute mozete nadogradjivati (sto ih vise nadogradjujete, to auti napreduju po levelu) i nastelavati prijenos koji je kljucan faktor.

Igra postoji i za Android i iOS , koliko sam uspio vidjeti (Android) u istom trenutku ju igra preko 100 tisuca ljudi tako da za multiplayer nece biti problema.

Probajte pa vam dam nekoliko savjeta u slucaju da negdje zapnete, dobre "tuninge" za svaki level itd.

ukay1000 uto 18.12.2012 18:15
anto te nakanto kaže...

ma ok je igrica ali onaj aston martin me ubija u pojam na 1 milju utrka,jesi li ga uspio pobjedit?

Moras kupit ferrari novitec rosso i nadogradis ga max za lvl 7, nitro palis u 4. brzini.

anto te nakanto uto 18.12.2012 18:57

ma jesam,do kraja je nabrijan.imam s njim vrijeme 20.850 na 1 milju,imas li mozda setup za njega pa opalis sliku tu od setupa?ma probavam sve,samo mi se skidaju oni rp bodovi,svako mijenjanje postavki uzima te rp bodove;mogli su to bar stavit da se ne uzimaju bodovi.

ukay1000 uto 18.12.2012 19:50

Final drive ti mora biti oko 2.3. Tada ti auto nece proklizavati. Kaj se tice rp-a, kupis Ford RS200, stavis onaj setup gore na lvl 7 i nemres zgubit. Farmas rp-e od sale. Sad sam na mobu ali cim dodem na pc, nesto cu ti naci. To je najtezi race na igri (protiv astona).

anto te nakanto sri 19.12.2012 14:58

eto napokon sam ga pobijedio,ma imam forda rs200 nabrijan do kraja dobar je za 402m.s kojim si autom rijesio level 8 maseratija mc12 na milju?imam forda rs200,murcielaga i hennesey-a venom ali nemogu mu nista,mislio sam mozda da zondu uzmem ili tog maseratija.

ukay1000 sri 19.12.2012 15:55
anto te nakanto kaže...

eto napokon sam ga pobijedio,ma imam forda rs200 nabrijan do kraja dobar je za 402m.s kojim si autom rijesio level 8 maseratija mc12 na milju?imam forda rs200,murcielaga i hennesey-a venom ali nemogu mu nista,mislio sam mozda da zondu uzmem ili tog maseratija.

Cijeli level 8 sam presao s Novitec Rosso, nesto sam kombinirao s Fordom. Zonda je dobra samo sto nema puno setup-a za nju. Sve sto ima ima za verziju do 1.5, a to na potonjoj ne funkcionira pa se moras puno igrati s prijenosom.

Velim, ja sam dosta vremena potrosil na Ford RS200 i njegov tuning za lvl 7, 242555 nadogradnja, stavis onaj moj setup i farmas ko lud - oko 2 milijuna i 10000 RP-a za 2 sata. Ak pogledas moje najbolje vrijeme s njime (8.220), samo me love ljudi prije 1.5 verzije, na ovoj nemaju sanse. Dostigao 1500 rating za pola sata i sada tamo mlatim po 20k novaca po utrci :)

Slazem Venoma lvl 10, uzas proklizava, mislim da cu se prebacit na Bugatti.

swon pon 1.4.2013 16:28

igra je super ima sam rank 5000 u prvih 5 razreda ali onda phone otisao na servis i kad sam je ponovno skinuo bila neka upgrade version pa mi nisu valjale stare postaveke auta ili nesto tako pa sam presato da je igram ali igra je super!!!