nebulosa sub 5.10.2019 23:25

Croatian Empire

(Tux)

Ako je igrate, pridruzite se klanu. Ako ne igrate, nemojte ni pocet jer cete se navuc na nesto sto nema kraja.... hahha, ja je igram vec 5 god i razvijam se i ajmo rec da sam na polovici moguceg stupnja razvoja koji konstanto raste brzinom koja se ne moze pratit.

Igra je nesto kao Rise of Nations, zapravo vrlo slicna ali apdejti traju po 10 dana i treba puno igrat da se prikupe resursi za apdejt

Uglavnom igra je vrlo zanimljiva, razvijamo se od kamenog doba pocevsi sa kucom i obicnim radnicima do svemirskog doba i raketnog oruzja. Trazimo si klan u koji cemo se pridruziti da si medjusobno potpomazemo vojskom, klanovi dalje medjusobno ratuju u svijetskim ratovima protiv drugih klanova i time skupljaju reputaciju koja donosi dobiti za klan. Kod svijetskog rata, svaki igrac u klanu mora odraditi napad na protivnika kojeg bira (misli da moze pobijediti) sa mape i obraniti se od napada druge strane.

Igrac kad pocne igrat, bira civilizaciju, svaka je drugacija, neke imaju razlicitu vojsku, neke razlicite gradjevine itd.... Igra je zapravo odlicna, jedina mana joj je vrijeme - prezahtijevna je...

Iako je city build, vrlo je takticka i treba puno raditi na bazi kako bi se zastitili resursi kao i godinama razvijati taktike napada sa vojskom....Ovisno o civilizaciji, vojsci i gradjevinama/stupnju razvoja, taktike su individualne za svakog igraca, ne postoji zlatno pravilo obrane i napada.

Iako sam izgubio odavno volje, jos uvijek pomalo igram i razvijam se....