Gogy7 sub 26.1.2019 14:08

Otvorio sam ovu temu s ciljem da vidim igra li itko Realm Royale igru. Igru je izradio Heroic Leap Games a izdaje ju HI-Rez Studio, poznat po Paladins i Smite igrama. Igra je zapravo nastala kao Paladins Battlegrounds, no nije naisla na uspijeh. Kasnije se samostalno razvija pod imenom Battle Royale. Alpha verzija igre je izasla jos tamo u 6. mjesecu no ovih dana je dobila svoju Open Beta verziju koja je postala dostupna i na PS4 konzoli.Igra je besplatna na ps storeu i steamu, ako ju skinete ovih dana dobijete Battle Pass besplatno. Tako da ako ste ljubitelj PUBGa ili Fortnitea, svakako ju barem probajte.

Ja iskreno nevolim Fortnite jer mi ne pase to gradenje zidova oko sebe, no srecom, toga tu NEMA.

 

Naveo bih par stvari koje su mi se svidjele kod ove igre:

1. Klase: Postoje 4 klase i svaka ima odredene bonose za pojedina oruzja i abilitije.

2. Pile: Kad te netko ubije pretvoris se u pile i trckaras uokolo, ako se uspijes sakriti ostajes ziv, tj. dobivas novu sansu s pola energije. 

3. Abilities: Uz oruzja skupljamo i posebne mogucnosti tipa Healing, Teleport, Fire bomb, nevidljivost itd, svaki ability ima cooldown od oko pol min.

4. Rune: Runama mozes recimo povecati brzinu trcanja dok smo pile, smanjiti vrijeme potrebno za revive itd.

5. Forge: Skupljanjem oruzja koje nam ne treba dobivamo Shardse od kojih mozemo iskovati stit, potione, legendarna oruzja, skilove, rune itd. traje oko pol minute

6, Loadouts: Svaka klasa se moze mijenjati i nadogradivati napredovanjem, sami birate svoj stil igre

 

Eto, to bi bilo ukratko to, probajte igru, besplatna je, cisto da znate da postoji alternativa Fortniteu.