DeniZg sri 8.8.2018 09:57

No Man's Sky je dobio očekivani update pod nazivom NEXT, kojim je igra znatno proširena i poboljšana, stoga otvaram ovu temu za diskusiju.

 

Svatko je dobrodošao pridružiti se diskusiji, bez obzira na platformu na kojoj igra.

 

https://www.youtube.com/watch?v=e5d5Mo-Gw_U

 

Budući da igra ima jako puno stvari koje se mogu raditi i sistema koji nisu objašnjeni, predlažem da se u početku fokusiramo na neke sitne trikove, koji će novim igračima olakšati napredak kroz igru.

Cansee sri 8.8.2018 12:23

kad su igru najavljivali i pokazali gameplay malo me odbilo što mi je izgledalo prešareno i čak predjetinjasto, a onda kad je igra izašla i krenile gadne kritike totalno sam odustao od pokušaja igranja, al sada kad su je sredili ozbiljno razmišljam da uletim. dakle to da je predjetinjasto sam u krivu jel tako?

Bitanga sri 8.8.2018 16:12

Da li je bolje početi ispočetka ili nastaviti save game?

Znam da sam se dosta namučio da dobijem najveći brod u igri (bar mislim da nema većeg jer mi više nije nudio veće brodove) pa mi se ne da ispočetka, ali sad u napola odigranoj igri više ništa ne kužim :-)

DeniZg sri 8.8.2018 17:15

Ja sam krenuo ispočetka i vidim da svi preporučuju isto.
Promijenili su dosta toga i ne znam jel bi ti se npr. aktivirala misija da dobiješ besplatan Freighter, koji je inače dosta skup.
Ali, ako si prije natukao stotine milijuna novaca, onda možda bolje nastaviti.

Bitanga sri 8.8.2018 21:09
DeniZg kaže...
Ja sam krenuo ispočetka i vidim da svi preporučuju isto.
Promijenili su dosta toga i ne znam jel bi ti se npr. aktivirala misija da dobiješ besplatan Freighter, koji je inače dosta skup.
Ali, ako si prije natukao stotine milijuna novaca, onda možda bolje nastaviti.

 

Počeo i ja ispočetka. Da, puno bolje te vodi tutorial kroz nove mehanizme.

Endymon sub 11.8.2018 08:31

Pozdrav.Imam jedno pitanje u vezi MPa.Znaci izgleda da sam na jednoj od baza naletio na nekog lika,ali vidio sam samo njegovu ikonicu gore u kompasu i oko mog broda.Ali lika nigdje i ne mrda.Dal je to neki bug?

Q-Tip sub 11.8.2018 10:30
Endymon kaže...

Pozdrav.Imam jedno pitanje u vezi MPa.Znaci izgleda da sam na jednoj od baza naletio na nekog lika,ali vidio sam samo njegovu ikonicu gore u kompasu i oko mog broda.Ali lika nigdje i ne mrda.Dal je to neki bug?

 

Moguće da je neki bug. Meni su se u dva navrata spojili likovi i u moju igru i dobio sam poruku da je taj i taj "joined my game" i došli su obojica do mene, vidjeli smo jedni druge, mahali i glupirali se i otišli svojim putem.