Dwyane Wade sri 18.5.2011 20:33

moj primjerak je isto danas poslan :)) U međuvremenu se nisam mogao suzdrzati pa sam se zaletio kod frenda koji ima modani xbox i prošli smo prvih 8 slucajeva mislim. Zadnji je bio ovaj za koji je tu dan link na 14min gameplaya. Što reći igra me jednostavno oduševila. Prva 4 slucaja su bila vise zagrijavanje. Pa kad smo unaprijeđeni u detektiva slucajevi postaju sve duzi i zapetljaniji - ovaj zadnji je mislim trajao dobrih sat vremena s tim da se igraju i one mini misije sa strane kad dođu (street crimes il tak nekak). Sad mi ostaje cekati da igra stigne :D

Tommy_123 čet 19.5.2011 18:03

I ja sam zbog ove igre odlučio uzet konzolu(ps3 slim 160 gb)nemogu više na pc-u,stalno neoptimizirane igre,pa nejdu van neke eskluzive kao l.a. noire,god of war,top spin 4 itd.

Igra je prebrutalna,sve trailere sam pogledao i totalno je vrijedna kupnje :)

antimadridista čet 19.5.2011 19:44

ja sam zbog ove igre i zbog Top Spin 4 odlucio uzeti Xbox, jednostavno konzole imaju predobre ekskluzive, LA Noire, Red Dead Redemption, Gran Turismo 5, Top Spin.ali sad imam i xbox i dobar PC pa nemam problema, ali mi je stvarno zao sto ova igra nije izasla na pc-u.

Sova pet 27.5.2011 18:24

Igra je odlicna!! Samo nije za one koji su zeljni instant akcije. Igra se polako i svaki je detalj bitan. Sad igram prvi dvd pa me zanima dal kad pređem na drugi dvd, dal mogu izbrisati drugi a da ne izgubim save game?

BannedOnThisForum sub 28.5.2011 21:53
Sova kaže...

Igra je odlicna!! Samo nije za one koji su zeljni instant akcije. Igra se polako i svaki je detalj bitan. Sad igram prvi dvd pa me zanima dal kad pređem na drugi dvd, dal mogu izbrisati drugi a da ne izgubim save game?

Vjerovatno ne!

Praetorian1 pon 30.5.2011 10:13
Tommy_123 kaže...

I ja sam zbog ove igre odlučio uzet konzolu(ps3 slim 160 gb)nemogu više na pc-u,stalno neoptimizirane igre,pa nejdu van neke eskluzive kao l.a. noire,god of war,top spin 4 itd.

Igra je prebrutalna,sve trailere sam pogledao i totalno je vrijedna kupnje :)

Ma definitivno PC se ni meni ne isplati za gaming, isto ću uzet PS3 i kupovat igre preko njuškala i deri.

Mislim PC moraš stalno nadograđivat, ili spuštat detalje u igrama, na konzolama samo stavi igru snimi i igraj. A  i ima puno boljih igara.

Danny_HR sri 1.6.2011 08:51
dreammaker kaže...

igra je odlična. tu i tamo primjetim lagani fps drop na pleju dok igram, al eto sve u svemu zasad mi se jako sviđa :D idemo dalje igrati :)

Ima legzora i na Xboxu. Ne puno, tu i tamo se pojavi na sekundu-dve i onda opet sve ok.

Ovo je prva igra na kojoj sam ovo doživio.

 

 

XXX čet 23.6.2011 18:06

Dobra vijest , Sinatra mora da pije od muke {#} .Što se GTA IV i portanja na PC tiče igra sa pečevma radi odlično , uz daleko bolji izgled nego na konzoli na srednje jakom PC-u .Igra se na puno većoj rezoluciji sa daleko višim detaljima i na večm broju FPS-ova.Ali istina je da je port prije pečeva bio užasan .