mack83 pet 16.11.2018 11:10

Pozdrav prije svega da kazem da sam tek odnedavno vlasnik PS4 :)

E, sad... zanima me s koje/kojih stranica mogu kupovati igre ali u [B]digitalnom[/B] obliku, samo da je downloadujem na profil i to je to. Do sada sam čuo za base.com i zavvi.com na kojima su prilično ok cijene, ali tamo se mogu kupiti samo fizički mediji koje šalju na adresu. Meni treba fina baza digitalnih igara za kupovinu i download.

 

Kada stavim MGS V u konzolu, rad drivea-lasera se jako čuje, što je prilično iritantno i samo čekam kad će u njemu nešto pući/otkazati. Ovako digitalna igra sa hdd-a, i nema tih problema :)

Hvala unaprijed na odgovorima ;)

JozoBozo121 pet 16.11.2018 11:14

Pa postoji nešto što se zove PS Store, i ne bi vjerovao, ali nalazi se na samom PS4 i to je službeno od Sonya. Imam PS4 od prvog dana u RH i većinu igara kupujem u fizičkom obliku i nikad nisam imao ni jedan problem s BD driveom. To se čuje neko vrijeme dok se igra ne instalira, a poslije se čuje na par sekundi dok PS ne autorizira igru pri pokretanju.

Motorino pet 16.11.2018 11:23
mack83 kaže...

Pozdrav prije svega da kazem da sam tek odnedavno vlasnik PS4 :)

E, sad... zanima me s koje/kojih stranica mogu kupovati igre ali u [B]digitalnom[/B] obliku, samo da je downloadujem na profil i to je to. Do sada sam čuo za base.com i zavvi.com na kojima su prilično ok cijene, ali tamo se mogu kupiti samo fizički mediji koje šalju na adresu. Meni treba fina baza digitalnih igara za kupovinu i download.

 

Kada stavim MGS V u konzolu, rad drivea-lasera se jako čuje, što je prilično iritantno i samo čekam kad će u njemu nešto pući/otkazati. Ovako digitalna igra sa hdd-a, i nema tih problema :)

Hvala unaprijed na odgovorima ;)

 Mislim da stranice tipa g2a i kinguin prodaju kodove za to..

Normalno je da drive zuji i neće ništa puknut niti otkazat u njemu...u stvari to zujanje bude samo za vrijeme instalacije i možda 20ak minuta poslje toga, kasnije se ni ne čuje

mack83 ned 18.11.2018 21:06

Podzrav ekipa. :)

 

Imam problem sa playstation storeom, nece da mi primi niti jednu karticu, niti visa ni mastercard :(

 

Jel zna neko zbog cega je to tako?

 

Inace drzava za PSN account mi je Oregon, US.