!mpact35 sri 23.9.2009 09:30

Bazuka na jabuke je bila u 3. nastavku!! 

 

Sad me puca nostaligija, kad se samo sjetim! Bili su to dani osnovne skole i plejke :D

 

CB sve dijelove (PS1) presao sam nekoliko puta, a evo sto sam jos igrao:

 

Gran Turismo 1,2

Silent Hill

Metal Gear Solid

Tomb Raider 1,2,3

 

Da mi je sve to opet zaigrati!

Perkan777 sri 23.9.2009 09:58

Ja se toga isto sjecam stvarno lijepa sjecanja.

S prijateljima bi znao odma poslije skole (naravno nakon zadaće i učenja) provodit sate prelazuci crash bash ili crash bandicot.

Volio bi da jednom izadje i za komp neki dio.

horizon čet 24.9.2009 05:19
Paolo2612 kaže...
horizon kaže...

Ja imam ePSXe 1.60 i za neke igre 1.52, jer noviji iz nekog razloga ne radi, i do sad nisam naletio na igru koja mi ne radi (osim final fantasy 9 na drugom disku, zasteka u nekoj animaciji).

PS2, bar od onih emulatora koje sam ja probo, se nemre dovoljno dobro emulirat da bude igrivo. Ne znam razlog, al eto...

 

I ja se prikljucujem pitanju o igrama tipa crash. Dobri platformeri prakticki ne postoje na PC-u.

Zadnje sta sam igrao bilo je Psychonauts, a na gamespotu pod platformer samo Rayman, od kojeg mi nijedan nastavak nije bio nimalo zabavan.

Nesto tipa Jak & Daxter, Ratchet & Clank itd?

Obavezno probaj Trine. Postoji Rayman 2 za PC.

Trine sam preso, jako dobra igra, skroz sam zaboravio na to.

I znam da rayman ima za pc, to sam i napiso da nalazim na gamepostu pod pc platformer, ali rayman mi stvarno nikak ne sjeda, neznam...

 

Sad sam se sjetio alundre za ps1, to je bilo nes izmedju platformera i rpg-a.

I ape escape mi je bio nevjerojatno dobar, iako on nije dobro ostario ko crash, igro sam ga nedavno i jednostavno je dosadno... valjda jedna od onih stvari koje se sjecamo kao zakon dok smo bili klinci, al sad...

FlyBoy čet 24.9.2009 11:45

Inače dobrih PSX ISO-a (dakle igara) ima po raznim stranicama i forumima, gdje su samo članovi originalne igre ripali/prebacivali u .iso

 

Recimo ja osobno sve igre skidam s http://www.snesorama.us  pod PSX ISOs sekcijom. Tamo imate podjeljene topice na Sport, Arcade, Fighting itd. ovisi kakvu igru tražite.

 

 

Ako se malo kopa stvarno se svašta može naći.

 

P.S. Evo i direktnog linka na forum ako se netko ne snađe s prvim linkom: http://snesorama.us/board/forumdisplay.php?f=21 

 

P.S. 2 Naravno ovaj site je sasvim legalan, i ISO-e bi trebali skidati samo ako imate org. igru koju želite igrati na emulatoru.

Sad, baš oni znaju koju ja igru imam, a koju ne.

 

nailer ned 4.10.2009 01:21

Što igro,što prešo- crash 1,,2,3,bash,crash team racing,crash nitro racing,crash tag team racing,crash wrath of cortex, crash of the titans, jedino nisam mind over mutant. Super su mi 3,bash i wrath of cortex, ali mi je mozda cak i najbolji crash tag team racing zbog humora i svega.

bugonja ned 17.10.2010 17:04

za skidanje je najbolja stranica romulation.com,samo se regajte.ima sve.

 

ja imam sve ja na hardu imam jedno 30gb ps1 igara(sve image) koje sam igrao kao klinaci koje su mi dobre, i kad me pukne da igram,odem kupiti par praznih cdova,zaprzim i igram na ps1(psone radi kao nov)

 

 

tu sam si pokskidao sve sta mi treba i od nes,snes,sega,genesis,ps1,ps2(ima na torrentima sve)

Skizzy ned 17.10.2010 17:05
bugonja kaže...

za skidanje je najbolja stranica romulation.com,samo se regajte.ima sve.

 

ja imam sve ja na hardu imam jedno 30gb ps1 igara(sve image) koje sam igrao kao klinaci koje su mi dobre, i kad me pukne da igram,odem kupiti par praznih cdova,zaprzim i igram na ps1(psone radi kao nov)

 

 

tu sam si pokskidao sve sta mi treba i od nes,snes,sega,genesis,ps1,ps2(ima na torrentima sve)

Mislim da ovaj post nisi smio napisat.

dixy12 ned 17.10.2010 18:12

e jel bi mi mogao netko pomoci i dati mi link gdje mogu besplatno skinuti igricu (crash bandicoot 3) jer ni na stranici koju je naveo "bugonja" je nema a nema je ni na googlu tj. na torrentu me navlači da se registriram i platim. -.-

hrvatskafarkasevec ned 17.10.2010 18:13
dixy12 kaže...
e jel bi mi mogao netko pomoci i dati mi link gdje mogu besplatno skinuti igricu (crash bandicoot 3) jer ni na stranici koju je naveo "bugonja" je nema a nema je ni na googlu tj. na torrentu me navlači da se registriram i platim. -.-

pa nije ta igra besplatna da bi ju mogo besplatno skinut

bugonja ned 17.10.2010 22:35
Skizzy kaže...
bugonja kaže...

za skidanje je najbolja stranica romulation.com,samo se regajte.ima sve.

 

ja imam sve ja na hardu imam jedno 30gb ps1 igara(sve image) koje sam igrao kao klinaci koje su mi dobre, i kad me pukne da igram,odem kupiti par praznih cdova,zaprzim i igram na ps1(psone radi kao nov)

 

 

tu sam si pokskidao sve sta mi treba i od nes,snes,sega,genesis,ps1,ps2(ima na torrentima sve)

Mislim da ovaj post nisi smio napisat.

  zasto ne?pa ja to sve imam orginal ovo mi je samo backup lol pa mi rvati smo nadaleko znani po origigi softveru,pa zar si uopce i posumnjo u mene?

hrvatskafarkasevec ned 17.10.2010 23:07
bugonja kaže...
Skizzy kaže...
bugonja kaže...

za skidanje je najbolja stranica romulation.com,samo se regajte.ima sve.

 

ja imam sve ja na hardu imam jedno 30gb ps1 igara(sve image) koje sam igrao kao klinaci koje su mi dobre, i kad me pukne da igram,odem kupiti par praznih cdova,zaprzim i igram na ps1(psone radi kao nov)

 

 

tu sam si pokskidao sve sta mi treba i od nes,snes,sega,genesis,ps1,ps2(ima na torrentima sve)

Mislim da ovaj post nisi smio napisat.

  zasto ne?pa ja to sve imam orginal ovo mi je samo backup lol pa mi rvati smo nadaleko znani po origigi softveru,pa zar si uopce i posumnjo u mene?

pa ak velis da nema na torrentu gdje ima drugdje,ako imas orginal napravi svoj backup :PNamigiva

Luuka ned 17.10.2010 23:43

I ja ću se uključit u ovu temu :D

Crash 3 je bio jedna od prvih igrica koje sam igrao na ps1 (uz Tekken, Fifu i James Bonda nekog koliko se sjećam), i uz tu igru prošli su mi brojni lijepi sati. Crash Team Racing je bio glavna fora kad su bili rođendani jer je jedan frend imo multitab, i onda u četvero... e to su bila vremena...

 

A nedavno sam si te sve igrice poskidao i igram preko emulatora na kompu, još jednom proživljavam mladost :D Trenutno sam na Crashu 3 na N-Ginu (4.boss) i nikak da se tog primim jer sam poludio zadnji put kolko me put ubio :D

 

Nema do starih igrica sa ps1... kasnije samo jaka grafika, a igrivost i priča pala u drugi plan...

macan321 sri 30.3.2011 15:33

uhhh tu se raspljava o crashu.....vrhunska igrica...kad sam bio manji prešao sam crash bandicoot 2,crash bandicoot 3,crash bash,crash team racing...a sadkad sam opet kupio ps1 igram crash bandicoot 1.....crash banmdicoot 2 mi je bio najbolji xD