Hambrle sub 8.6.2019 15:44

Dosao sam do Wet Nurse (otkljucao shortcute i to, uglavnom spremna je za fight), ali nisam rijesio Logariusa, i DLC. E sad mene zanima, kojim redom mi je najbolje da odradim ovo jer sam negdje citao da igra krene ispocetka odmah kada se zavrsi prelazak. Pokusao sam na google naci odgovor ali odmah sam spoilao da se fighta Gherman poslije nje, i onda nisam htio dalje citati i istrazivati. Isto tako, nisam Amygdalu nasao jos, kad mi se ona preporucuje?

Dann3R ned 9.6.2019 08:41

Tako dugo dok ne središ Ghermana neće krenuti New Game+.A do tada možeš završit DLC i sredit Logariusa(kad ga središ stavi krunu na glavu da ti se otključa ulaz u dvorac iza trona).DLC je malo teži od osnovne igre i neka preporuka ja biti barem Lv.80

Hambrle ned 9.6.2019 15:50
Dann3R kaže...
Tako dugo dok ne središ Ghermana neće krenuti New Game+.A do tada možeš završit DLC i sredit Logariusa(kad ga središ stavi krunu na glavu da ti se otključa ulaz u dvorac iza trona).DLC je malo teži od osnovne igre i neka preporuka ja biti barem Lv.80

Hvala ti. Ja sam level 65/66, tako da sam underleveled onda za DLC, pa cu naci amygdalu i jos par optional bossova koje nisam sredio da se malo nalevelam.

Hambrle pon 10.6.2019 20:14

Odbacio sam prvi ending, imam 4 optional bossa jos i DLC za rijesiti.

Ne mogu da vjerujem da sam zapravo dosao do (jednog) kraja Bloodborne-a. Definitivno ni u snu nisam pretpostavljao da cu izgurati cijelu avanturu (no pun intended) :D

Dobra stvar :D