CyberDemonVZ pon 16.1.2017 08:23
slk21 kaže...
Dali se nekome desilo da vas izbaci sa servera? ali jedno šest puta me u ponoć točno izbaci??
Izgubis sve bodove.. jbni t com

 24 satna rekonekcija.

Na stranicama svog accounta provjeri od kad ti traje veza. (Valjda takva stranica postoji za T-Com). Ja sam na Iskon-u, i isto mi se događalo oko 23. Samo sam restartao vezu u opcijama routera u 4 u noći i od onda mi se u 4 restarta veza.

 

Osim ako si na optici, il tak nešto, pa rekonekcija mora biti u 00:00. To ne znam.

LordSnow uto 21.2.2017 12:19
Zin8 kaže...
Jel ima jos neko da se ne moze spojit na ea servere? Stabilna mi je internet veza, sve ostalo radi ali bf1 mp nikako...

 meni se cesto desava.. restartujem modem, plejku par puta pa proradi =) najgore sto vidim u friends listi  da raja igra mp a meni bf offline...

Zin8 sub 11.3.2017 12:21

A ja planiram uzeti bf4 u nadi da ima još ekipe koja igra jer što više igram ovaj bf1 tim mi postaje dosadniji. Dođeš sa svakom klasom do lvl-a 3/4 otključaš sve puške ( osim onih zadnjij, al iskreno osim henrya koji mi je super i onog hellriegela, druge me ne privlače) i nakon toga sve isto, stalno u krug, we have lost objective charlie, we are losing, behemoth, blabla.. BF serijal sam započeo na PC, naravno sa bad company 2 i igra je vrhunska još i danas, nakon toga dođe bf3 koji je još bolji, bf4, ajde neću reč da je bio vrhunski al barem bio puno zabavniji od ovog..jel ima kakvih naznaka, najava, leakova ovoga onoga za neki novi nastavak kroz neko vrijeme?

 

EDIT: Da ne bi bilo da samo hejtam ,ok da se i ovo odigrat pogotovo kad se skupi neka ekipa u party, ali kaj je da je nema onakvog hajpa ni atmosfere kakva je bila na 3 i 4...