omomomomoomm pet 4.11.2016 19:26

Ja stvarno ne kuzim zasto meni snajperi ne pucaju, niti jedan. zna mi se posreciti pa pukne jedino kad legnem. mjenjao sam đojstike i nista. sve puske rade sasvim normlano osim scout klase. secondary weapon puca ali sniper ne. stvarno zanimljiva situacija.

Robilad sub 5.11.2016 01:18

Prikljucio se i ja BF1, presao intro i prvo sto sam isao je namjestati sens i ono meni najbitnije R2 L2 promjeniti na R1 L2, kad ono vid nema nigdje te opcije ( u bf4 je postojala),  ili ja nisam nigdje mogao naci tu opciju. Preostaje mi jedino prebacivati non stop u postavakama sonya :(

omomomomoomm sub 5.11.2016 12:10
LordSnow kaže...
Mozda moras upravo lezati da mi pucao sa odredjenim sniperom. 2-3 runde sam pokupio sniper sto se spawna i morao sam lezati da bi opalio. Il nasloniti na zid il nesto koliko se sjecam.

 Ma nije to. znam za onaj pickup da moras lezati. igram BF od 1942 tak da mi nista nije novo i na nijednom se nisam sreo sa takvim problemom. prvo sam mislio da je bug kojeg svi imaju ali vidim da sam jedini. jednostavno neznam kaj da napravim.

dwade20 uto 8.11.2016 21:53

Ajme ja trazio na forumu temu od BF1 i naletim na PC verziju.... gledam ja, pa ono nista o igri, samo ovaj problem s grafikom, s glitchevima, sa fps-om i ostalih 1000 stvari. Je da sam stari PC gamer, al sveta konzola. Malo fali miš i možda uhvati želja za odgirat tipa Civilizaciju 6 😀

omomomomoomm sri 9.11.2016 09:03

Nakon tjedan dana igranja iskljucivo sa assaultom sa ciljem da dodem do 10-og ranka napokon se isplatilo.

jucer sam otkljucao Hellrieger 1915 sa 60metaka u magazinu i mogu rec da je puska fanzasticna.  Jucer sam uspio na argone forestu napravit 55killova. 

Sad idem do ranka 10 sa medicom i supportom 😀

Ezio sri 9.11.2016 13:07
omomomomoomm kaže...

Nakon tjedan dana igranja iskljucivo sa assaultom sa ciljem da dodem do 10-og ranka napokon se isplatilo.

jucer sam otkljucao Hellrieger 1915 sa 60metaka u magazinu i mogu rec da je puska fanzasticna.  Jucer sam uspio na argone forestu napravit 55killova. 

Sad idem do ranka 10 sa medicom i supportom 😀

 

a kako idu rankovi po klasama? ovisno o broju bodova postignutih u toj klasi ili?

omomomomoomm sri 9.11.2016 17:13
Ezio kaže...
omomomomoomm kaže...

Nakon tjedan dana igranja iskljucivo sa assaultom sa ciljem da dodem do 10-og ranka napokon se isplatilo.

jucer sam otkljucao Hellrieger 1915 sa 60metaka u magazinu i mogu rec da je puska fanzasticna.  Jucer sam uspio na argone forestu napravit 55killova. 

Sad idem do ranka 10 sa medicom i supportom 😀

 

a kako idu rankovi po klasama? ovisno o broju bodova postignutih u toj klasi ili?

 Da funkcionira na bazi XP-a, znaci cim vise killova i osvojenih zastava to ces prije doc do 10-og ranka. put je dugacak jer je dosadno posto su debili iz dicea napravili tako da kad dodes do 3 ranka otkljucas sve puske osim ove na 10-om.

Hacked pet 11.11.2016 12:04

Pozdrav ekipa!

 

Evo upravo kupio ps4 pro i battlefield 1 pa baš tražim neku ekipu za igranje. Da upozorim, ide mi užasno loše  Jako dugo nisam igrao fps na konzoli (još od bad company 2).

 

Ps ID mi je Spaljeni23 (jebiga ne mogu ga više mijenjat  ).