Igraće konzole

Isplati li se kupovati PS4 Pro prije blagdana?

Imperijas sub 3.11.2018 15:18

Pozdrav,

 

ozbiljno razmišljam o kupovini PS4 Pro bundlanu sa nekom igrom. Međutim, s obzirom da su blagdani blizu (ne znam koji je odnos hrvatskih trgovina prema black fridayu što se cijena tiče, ali nije ni božić daleko), zanima me da li je prošlu godinu bio kakav popust pa da se strpim malo još mjesec dana?

 

Nisam uopće pratio konzole do sada pošto sam u ovo vrijeme prošle godine bio zauzet kupnjom PC-a pa me zanima da li da odma iskeširam 3600 kn ili ne.

zeroname sub 3.11.2018 15:28
Imperijas kaže...

Pozdrav,

 

ozbiljno razmišljam o kupovini PS4 Pro bundlanu sa nekom igrom. Međutim, s obzirom da su blagdani blizu (ne znam koji je odnos hrvatskih trgovina prema black fridayu što se cijena tiče, ali nije ni božić daleko), zanima me da li je prošlu godinu bio kakav popust pa da se strpim malo još mjesec dana?

 

Nisam uopće pratio konzole do sada pošto sam u ovo vrijeme prošle godine bio zauzet kupnjom PC-a pa me zanima da li da odma iskeširam 3600 kn ili ne.

 Ako misliš na naše domaće trgovine i nadaš se nekom ekstra popustu od 30% zaboravi. To se nikada nije dogodilo kod nas i nikad neće osim za odjeću i obuću kad spuste ženske cipele sa 1000kn na 500kn 50% popsuta. Ako misliš čekat božić i popuste gledaj strane trgovine pogotovo usa. Ili njemački amazon itd.

Imperijas sub 3.11.2018 15:29
zeroname kaže...
Imperijas kaže...

Pozdrav,

 

ozbiljno razmišljam o kupovini PS4 Pro bundlanu sa nekom igrom. Međutim, s obzirom da su blagdani blizu (ne znam koji je odnos hrvatskih trgovina prema black fridayu što se cijena tiče, ali nije ni božić daleko), zanima me da li je prošlu godinu bio kakav popust pa da se strpim malo još mjesec dana?

 

Nisam uopće pratio konzole do sada pošto sam u ovo vrijeme prošle godine bio zauzet kupnjom PC-a pa me zanima da li da odma iskeširam 3600 kn ili ne.

 Ako misliš na naše domaće trgovine i nadaš se nekom ekstra popustu od 30% zaboravi. To se nikada nije dogodilo kod nas i nikad neće osim za odjeću i obuću kad spuste ženske cipele sa 1000kn na 500kn 50% popsuta. Ako misliš čekat božić i popuste gledaj strane trgovine pogotovo usa. Ili njemački amazon itd.

 

listam malo stare topice, zar nije bio ps4 pro 2499 kn prošle godine u Sancti?

Ziga sub 3.11.2018 15:30

Kao što ti je kolega forumaš rekao, nadovezat ću se i ja. Nikad PRO konzola nije bila niti će biti na "black friday" i sličnim ludim Božićnim popustima

 

Kupi rabljenu na oglasu s garancijom za manje para i onda kupi produljeno jamstvo u Sancta Domenici

zeroname sub 3.11.2018 15:34

Najbolje ti je gledati njemački amazon tu barem nećeš pogrješit što se tiče struje i kabla jer englezi i amerikanci  su ti na drugoj struji i utičnici. Sad ti je ps4 pro 439 EURA. Gledaj i prati da ti ne promakne kakva akcija i da se ne rasproda kad krene oko božića i naravno poslije nove godine kad se rješavaju zaliha. Ali zapamti to je PS4 pro a ne ženska torbica ili cipele.

zeroname sub 3.11.2018 15:38

Mislim čim spominješ rate to je druga priča. Niti jedna trgovina ti neće dati popust kod uzimanja na rate čak ti cijena može biti i veća ako je diners ili american u pitanju. Oni moraju onih 5% negdje namirit.

dalja46 sub 3.11.2018 15:58
zeroname kaže...
Imperijas kaže...

 Ako misliš na naše domaće trgovine i nadaš se nekom ekstra popustu od 30% zaboravi. To se nikada nije dogodilo kod nas i nikad neće osim za odjeću i obuću kad spuste ženske cipele sa 1000kn na 500kn 50% popsuta. Ako misliš čekat božić i popuste gledaj strane trgovine pogotovo usa. Ili njemački amazon itd.

 

Nikad ne reci nikad...

Ziga ned 25.11.2018 16:55
Margo-I kaže...

Ja sam kupio PS4...igrao PS4...riknuo PS4 i sada opet igram 10 godina star PS3

Hvala ali nikad više PS4

 To nema apsolutno nikakve veze, sve se kvari..i nitko nije imun na probleme koji se mogu desiti unutar ili van jamstva

mogao si dokupiti produljeno jamstvo pa se osigurati još jednu godinu..

 

mogao si u drugom dućanu kupit plejku koja je bila 100kn skuplja pa bi ta možda i dan danas radila... :)

 

ja sam kupio PS4 Pro preko firme prije 2 godine skoro, kupio na popustu 12mj članstvo i onda se zarazio kupovinom digitalnih igara...

 

jedva sam se riješio te ovisnosti :)

 

sam sam opet na PCu i igram World of Tanks koji sam zapostavio 3 godine :)