Igraće konzole

PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

Fićo_CoD 5 sri 25.5.2011 21:02

Pozdrav, malom bratu (3. razred) mi je bila prva pričest i naravno sad on želi nešto kupit {#}. Želi uređaj na kojem može igrat igre. Jučer sam mu pokazao na netu PSP i on je oduševljen njegovim izgledom i želi ga kupit {#} .

 

Sad bi ja htio da mu vi malo preporučite nešto od čega će imat koristi (a i ja {#}), jer mojoj staroj financije nisu problem {#}, a brat želi uzet PSP koji je najjeftiniji {#}.

 

Znači što bi bilo najbolje za njegovu dob od ovoga s ankete ili predložit nešto drugo, npr. neki mobitel ili slično.

 

Unaprijed hvala.

Fićo_CoD 5 sri 25.5.2011 21:15
mstaglicic kaže...

PSP je bolji za igranje na putovanju,pa ako ne putuje često,onda mu je bolje kupiti PS3/XBox .

Ma to mu i ja govorim al on navalio :)

 

Hvala svima na preporukama. Gdje ima najjeftinije kupit Xbox ovaj novi?  

antimadridista sri 25.5.2011 21:26
Fićo_CoD 5 kaže...
mstaglicic kaže...

PSP je bolji za igranje na putovanju,pa ako ne putuje često,onda mu je bolje kupiti PS3/XBox .

Ma to mu i ja govorim al on navalio :)

 

Hvala svima na preporukama. Gdje ima najjeftinije kupit Xbox ovaj novi?  

Infomark.hr,ali još nema modifikacije,piše da će biti ubrzo,konzola košta 1600 kn...

Hrvojestr sri 25.5.2011 21:35

E to je taj...da si uranio malo mogao si ga dobiti za manje pare...ali šta je tu je...

 

 

Dobiš više prostora na hardu,a samim time i mogučnost instaliravanja više igri na hard(onda ti se manje drive hebe)..uglavnom puno bolja opcija po meni

Dwyane Wade pet 27.5.2011 23:43
Hrvojestr kaže...

Nemoj me držati za riječ ali mislim da je u chipovima razlika...ova elite slim  250gb ti ima najnoviji Vallhala čip koji je ujedno i najbolji...

Kolega je mislio na reviziju matične. Al i sa Jasperima (oni deblji modeli) je riješen problem RRODa. ono najbitnije kod Slima ti je integrirana podrska za Wi-Fi odnosno nemoras kupovati adapterčić koji kod nas kosta mislim nekih 700kn... Ostalo drukcije manje zagrijavanje, potrošnja, manji i tanji oblik i veci kapacitet memorije (250GB ili integrirano 4GB).

AjgorR sub 28.5.2011 07:14

Za dijete od 10 godina nije primjeren niti ps3 niti xbox360,premlad je za to,kupite mu ili psp ili Nintendo DS ili 3DS prijenosnu konzolu za početak a ne djetetu dati konzolu sa koljažama.

PSP je još daleko od "mrtve" platforme a osim toga već postoji ogromna kolekcija dobrih igara za njega.Nintendo bi bio najbolji za dijete zbog Maria i Pokemona koje klinci jako vole.Nintendo DS je možda čak i najbolja kupnja zbog nedavnog pada cijene zbog izlaska 3DS-a pa vi vidite.

 

Fićo_CoD 5 sub 28.5.2011 10:12
AjgorR kaže...

Za dijete od 10 godina nije primjeren niti ps3 niti xbox360,premlad je za to,kupite mu ili psp ili Nintendo DS ili 3DS prijenosnu konzolu za početak a ne djetetu dati konzolu sa koljažama.

Nintendo bi bio najbolji za dijete zbog Maria i Pokemona koje klinci jako vole.

 Da se razumijemo, on igra sve igre na PC-u koje i ja igram (COD4, Black Ops, NFS..) {#}, volio bih ja kad bi on igrao te igre, ali želi ove zahtjevnije..

Jabulani sub 28.5.2011 20:07
AjgorR kaže...

Za dijete od 10 godina nije primjeren niti ps3 niti xbox360,premlad je za to,kupite mu ili psp ili Nintendo DS ili 3DS prijenosnu konzolu za početak a ne djetetu dati konzolu sa koljažama.

PSP je još daleko od "mrtve" platforme a osim toga već postoji ogromna kolekcija dobrih igara za njega.Nintendo bi bio najbolji za dijete zbog Maria i Pokemona koje klinci jako vole.Nintendo DS je možda čak i najbolja kupnja zbog nedavnog pada cijene zbog izlaska 3DS-a pa vi vidite.

 

  Danas su klinci dosta drugačiji. Vidim klinci 3-4 razred,su već odavno zaboravili Pokemone.. sad večina klinaca CoD igra.