gamer 333 pon 10.2.2014 11:23

Slušajte

našao sam na njuškalu na PS2 Fat znate ,onaj debeli,širi , za samo 100 kn.

onaj tko ga prodaje kaže da je potpuno ispravan i da učitava sve igrice.

sada mi odgovorite jeli pametno kupiti to ili nešto drugo{#}

Branimir82 pon 10.2.2014 11:28
gamer 333 kaže...

Slušajte

našao sam na njuškalu na PS2 Fat znate ,onaj debeli,širi , za samo 100 kn.

onaj tko ga prodaje kaže da je potpuno ispravan i da učitava sve igrice.

sada mi odgovorite jeli pametno kupiti to ili nešto drugo{#}

Za sto kuna ne bi se puno mislio, ali više kao za kolekciju na kojem bi zaigrao neke stare klasike.

Alkaline ned 25.1.2015 21:17

PES 2014 i FIFA 2014 su zadnje igre koje su izasle. Tesko da ce izaci koja, mozda kakav homebrew.

Ocekivana cijena bi bila od 50 (ne cita diskove i bez opreme ali se da upaliti) pa do 200 (sva oprema i sve radi) kn. Vise se ne isplati davati.

gogy3d ned 8.3.2015 14:18

Da ne otvaram novu temu treba bi mi laser za SCPH-90004 sa mehanikom i flat kabelom,pa koji bi mi preporučili.Na laseru ništa ne piše,a na mehaničkom postolju KHM-430CAA.Koji da kupim?Može i linkovi sa njuškala ili iz trgovine.

4our sub 2.4.2016 15:29

Pozdrav, nakon jako dugo vremena izvadio sam svoj stari ps2 9004model. Znam da je cipiran i otvorio sam ga i ovo je vjv taj chip http://imgur.com/zJmKh5o, kad pokrecem neku igru s cda pise ono ps2 i onda toxic, pa sam sazno  da je to vjv dms4 chip. Ja ne znam nis o tom chipou, gledam ima neki menu za bios. Jel mi neko moze ako zna objasnit malo vise o tom chipu, sta mogu sve snjime itd

Gamer15 čet 29.6.2017 11:09

U zadnje vrijeme poceo sam opet igrat igre na ovom cudo,trenutno god of war i dost daleko sam dogurao,ali posto kao dijete nisam bas cuvao diskove ovaj je zguljen i jednostavno mi se igra smrzne na odredjenom mjestu i ne mogu nista.
Posudio sam disk od navedene igre koji je u daleko boljem stanju,ali s njim mi ne prepoznaje save game sa mem kartice,zasto?

Tincha sri 28.2.2024 08:26

Ovo će biti ekvivalent dobitku na eurojackpotu, ali idemo probati;

prije cca 15 godina sam prodao svoj PS2, srebrni FAT model, sa dosta igrica i 1 joystickom, našli smo se u okolici Vž i konzola je otišla za Međimurje, dosta detalja da se kupac prepozna.

 

Ako je dotični na forumu i ovo čita molim da mi se javi, također, ako znate nekog tko se uklapa u priču, javite/spojite me.; htio bih otkupiti konzolu za arhivu, ako nije već negdje reciklirana