Igraće konzole

Nintendo 3ds vs PSP 3004

roseman sub 4.2.2012 12:50

Pričekaj Ps Vitu!PSP je zastario

Po meni 3ds ne dolazi u obzir poret nje.

Vita je ipak hard core gaming napravica (nasuprot 3ds-u)kolko to može biti.

Na 3ds-u dobiješ igre kakve već danas možeš nać na smart phone-u.

 

PS Vita ima i prednosti naspram 3ds-a:

Bolja grafika

Veći ekran

Više kontrola

PS-Store

Hard core igre

Relativno jeftina s obzirom šta nudi

evilclone sub 4.2.2012 13:15
roseman kaže...

Pričekaj Ps Vitu!PSP je zastario

Po meni 3ds ne dolazi u obzir poret nje.

Vita je ipak hard core gaming napravica (nasuprot 3ds-u)kolko to može biti.

Na 3ds-u dobiješ igre kakve već danas možeš nać na smart phone-u.

 

PS Vita ima i prednosti naspram 3ds-a:

Bolja grafika

Veći ekran

Više kontrola

PS-Store

Hard core igre

Relativno jeftina s obzirom šta nudi

dok nasuprot 3ds ima

3d ekran,ako nitko nije skuzio ? 
2 ekrana
nintendo eshop
trenutacno bolju ponudu igara
grafika ne cini gameplay,a vjerujem da nisi vidio novi resident evil revalations koji ima kick ass grafiku
i definiraj hard core ? "wow ja imam hebenu hard core vitu,sad cu odigrat hard core igre kao st su : shinobido 2: tales of ninja,wipeout 2048,touch my katamari,disagea 3 i jos puno hard core launch titlesa za ps vitu"

 

bancic123 sub 4.2.2012 13:50

Ja ti preporučujem da uzmeš Nintendo 3DS,bar po meni,jer gle da imam para ko blata uzeo bi oba ali trnutno bi uzeo 3ds jer mi je portable gaming za zabavu i netreba mi neka savršena grafika,za to imam ps3 ;)

 

 

roseman sub 4.2.2012 14:36
evilclone kaže...

dok nasuprot 3ds ima

3d ekran,ako nitko nije skuzio ? 
2 ekrana
nintendo eshop
trenutacno bolju ponudu igara
grafika ne cini gameplay,a vjerujem da nisi vidio novi resident evil revalations koji ima kick ass grafiku
i definiraj hard core ? "wow ja imam hebenu hard core vitu,sad cu odigrat hard core igre kao st su : shinobido 2: tales of ninja,wipeout 2048,touch my katamari,disagea 3 i jos puno hard core launch titlesa za ps vitu"

 

Nemoj se pjenit!?!?To je samo moje mišljenje

 

Što se tiće 3D-a on je gotovo nebitan jel mu je kut gledanja izrazito mali,malo igara podržava 3d,i po meni 3d je nepotreban

Vidio sam RES i grafa je ok-JESI TI VIDIO UNCHARTED na Viti?{#}

 

P.S Vita je kompitabilna sa ps3(vjerojatno i ps4) 

Znači možeš igrati ps3 igre na njemu(Ps3 vrti igru a ti na viti dobiješ prikaz i kontrole)

evilclone sub 4.2.2012 17:33
roseman kaže...
evilclone kaže...

dok nasuprot 3ds ima

3d ekran,ako nitko nije skuzio ? 
2 ekrana
nintendo eshop
trenutacno bolju ponudu igara
grafika ne cini gameplay,a vjerujem da nisi vidio novi resident evil revalations koji ima kick ass grafiku
i definiraj hard core ? "wow ja imam hebenu hard core vitu,sad cu odigrat hard core igre kao st su : shinobido 2: tales of ninja,wipeout 2048,touch my katamari,disagea 3 i jos puno hard core launch titlesa za ps vitu"

 

Nemoj se pjenit!?!?To je samo moje mišljenje

 

Što se tiće 3D-a on je gotovo nebitan jel mu je kut gledanja izrazito mali,malo igara podržava 3d,i po meni 3d je nepotreban

Vidio sam RES i grafa je ok-JESI TI VIDIO UNCHARTED na Viti?{#}

 

P.S Vita je kompitabilna sa ps3(vjerojatno i ps4) 

Znači možeš igrati ps3 igre na njemu(Ps3 vrti igru a ti na viti dobiješ prikaz i kontrole)

wth ? sve igre za 3ds imaju 3d.
btw, ti mislis da 3d je nebitan,da bis isprobao 3ds,vidio bis da je to veliki plus {#}

naravno da sam ga vidio :P ali to je naughty dog. da ide napravit neku igru za 3ds, isto bi imala dobru grafiku ;) shinobido 2, e to ima kick ass grafiku *sarkazam*


sta se to nije moglo i s pspom ? btw,predostavljam da ce se moc linkat i wii-u i 3ds but who knows

e,i samo da ne ispadne da mislim da je vita crap ---- nije,dobra je konzola i mislim je kupit (kad padne cijena ofc. ;) ) ali po meni kad usporedujem 3ds i vitu , 3ds je bolji (eh,jos samo da ga hackaju :P )

herc1988 ned 5.2.2012 22:26
monkeyman036 kaže...

a može mi neko reć za memory karticu za ps vitu....

Kad igraš igru na ps viti i želiš je spremiti kolko to prostora zauzima????

 

vita je nova konzola i kod nas jos nije izasla.za sada nema piratizacije jos za nju

orginal igre za vitu ce biti na posebnoj memoriskoj kartici a igre oje ces kupovati preko psna ces moc spremati na sonyeve m2 kartice

monkeyman036 sri 8.2.2012 18:49

eee.......

ipak odlučio sam da ču kupiti PSP 2004 za 1000 kn + 2 igra+torba

odlučio sam uzet ga jer su sam otio kod frenda koji ga ima isprobavao ga 2 sata i čini mi se super.

Grafika jerelativno lijepa,ima wi-fi što je super....

Otići ću u Bukal Čakovec i dati im ga da mi ga modificiraju,dok 3ds-a i vitu ne može modificirati {#}

Mew ned 12.2.2012 11:22
monkeyman036 kaže...

a kolko ce kostat igra za PS VITU?????

 

Znaci cijena ce ici od 20$~50$

 

Cijena na PSNu ce biti 10% jeftinija nego same igre u retailu.

 

Odi pogledaj cijene na recim zavvi i slicno...

Luxy2501 čet 10.5.2012 21:34

Po meni je 3ds bolji jer su igre zanimljivije makar meni, ima jako velika kolekcija igrara, od kojih je vecina pokemoni (ne bas vecina al ih ima dosta) i to su vecinom duze igre ko je te ono "ubace" u igru, bas te onak kak se to kaze xD