Igraće konzole

Imam PS3,ali je želja xBox

loser1296 sub 11.9.2010 11:28

Ovako..kupio sam PS3 prije nekih mjesec dana,ali većina mojih prijatelja ima xBox i više ga hvale nego PS3,pa se sada dvoumim,htio bih prodati PS3 i kupiti si xBox i sada jeli to pametno...neki ljudi koji se razumio u PS3 komponente kažu da je njegova unutrašnjost bolja od xBox-ove i čak je pobijedio u contestu PS3 vs. xBox...ali je to  drugo kod skidanja igrica kod xBoxa,a ne plaćanja 300-500 kn za igrice za PS3...i dakle što mislite??

kingmedo sub 11.9.2010 11:30
loser1296 kaže...

Ovako..kupio sam PS3 prije nekih mjesec dana,ali većina mojih prijatelja ima xBox i više ga hvale nego PS3,pa se sada dvoumim,htio bih prodati PS3 i kupiti si xBox i sada jeli to pametno...neki ljudi koji se razumio u PS3 komponente kažu da je njegova unutrašnjost bolja od xBox-ove i čak je pobijedio u contestu PS3 vs. xBox...ali je to  drugo kod skidanja igrica kod xBoxa,a ne plaćanja 300-500 kn za igrice za PS3...i dakle što mislite??

Ovisi što želiš. Ako želiš igrati online, onda nemoj razmišljati o kopijama igara za xbox jer se online ne može igrati. Ako imaš originale, xbox live se plaća.

Toni93 sub 11.9.2010 11:35

Ps3 ima dobar potencijal za buducnost,velika mu je prednost to sto ima blu-ray.xbox je skoro pa sve resurse iskoristio dok ps3 ima jos puno mjesta za napredak.sto se piratica tice uskoro bi ih po svemu sudeci mogao igrati i na ps3-u

kingmedo sub 11.9.2010 11:47
loser1296 kaže...

@kingmedo-kako moj frend može igrati na liveu sa kopijom Red Dead Redemptiona?

 

@luka_cro-možeš li mi pojasniti taj jailbreak?

Igra, ali će ga bannati, a onda više nema livea. S tim da će mu biti bannan i hard pa neće moći više igre na njega instalirati. Sve u svemu, ako želiš igrati live, nemoj moddat xbox.

R4zOR229 sub 11.9.2010 12:08
loser1296 kaže...

Ovako..kupio sam PS3 prije nekih mjesec dana,ali većina mojih prijatelja ima xBox i više ga hvale nego PS3,pa se sada dvoumim,htio bih prodati PS3 i kupiti si xBox i sada jeli to pametno...neki ljudi koji se razumio u PS3 komponente kažu da je njegova unutrašnjost bolja od xBox-ove i čak je pobijedio u contestu PS3 vs. xBox...ali je to  drugo kod skidanja igrica kod xBoxa,a ne plaćanja 300-500 kn za igrice za PS3...i dakle što mislite??

why not ja sam prije nekih dva mjeseca imao obadvoje onda sam prodo x360(zato kaj je smece rrodalo)

toxic sub 11.9.2010 12:29
R4zOR229 kaže...
loser1296 kaže...

Ovako..kupio sam PS3 prije nekih mjesec dana,ali većina mojih prijatelja ima xBox i više ga hvale nego PS3,pa se sada dvoumim,htio bih prodati PS3 i kupiti si xBox i sada jeli to pametno...neki ljudi koji se razumio u PS3 komponente kažu da je njegova unutrašnjost bolja od xBox-ove i čak je pobijedio u contestu PS3 vs. xBox...ali je to  drugo kod skidanja igrica kod xBoxa,a ne plaćanja 300-500 kn za igrice za PS3...i dakle što mislite??

why not ja sam prije nekih dva mjeseca imao obadvoje onda sam prodo x360(zato kaj je smece rrodalo)

Svi oni koji imaju xbox u tajnosti zele imat ps3 i obrnuto sam kaj im je to tesko priznat, je kazem da bi mi i ps3 dobro doso tj htio sam ga ali nedam za svaku igru koju zelim malo poigrat 300-500kn.... ovak na xboxu prije mogu probat igrat nelegalnu igru pa tek ako mi se svidi kupim origigi ne da bih igrao online nego eto volim imat kolekciju original igara a i sa original igrama nikad problema, danas sutra cu maknut modifikaciju sa xboxa i igrat online ako ce mi see dat iako za online igre ipak mi je tu komp no1...

loser1296 sub 11.9.2010 20:34
R4zOR229 kaže...

prvo iz nezelim ti napisat zato sto tebe kolko vidim zanima samo igranje pirata,drugo imas google znas kolko rezlutata ti izbaci kad upises "psgroove" il "psjailbreak"

Zanimaju me igrice za pirate jer ne želim davati 300-500 kn za igre na PS3 dok gledam svoje frendove koji me za to sprdaju jer imaju xBox i igraju na njemu pirate..

ph3nom_gamer sub 11.9.2010 20:48
loser1296 kaže...

Zanimaju me igrice za pirate jer ne želim davati 300-500 kn za igre na PS3 dok gledam svoje frendove koji me za to sprdaju jer imaju xBox i igraju na njemu pirate..

naručuj vani igre pa neće biti skupe

 

pa kupi GOW3 ili Uncharted 2 i pokaži ih frendovima koji imaju xbox

nakon što vide kako izgledaju ps3 exluzive malo će postat ljubomorni :)

loser1296 sub 11.9.2010 20:51
ph3nom_gamer kaže...
loser1296 kaže...

Zanimaju me igrice za pirate jer ne želim davati 300-500 kn za igre na PS3 dok gledam svoje frendove koji me za to sprdaju jer imaju xBox i igraju na njemu pirate..

naručuj vani igre pa neće biti skupe

 

pa kupi GOW3 ili Uncharted 2 i pokaži ih frendovima koji imaju xbox

nakon što vide kako izgledaju ps3 exluzive malo će postat ljubomorni :)

a zar nije onda ist cijena igara kada plaćam poštarinu?

Mitch sub 11.9.2010 21:23
kingmedo kaže...
loser1296 kaže...

Ovako..kupio sam PS3 prije nekih mjesec dana,ali većina mojih prijatelja ima xBox i više ga hvale nego PS3,pa se sada dvoumim,htio bih prodati PS3 i kupiti si xBox i sada jeli to pametno...neki ljudi koji se razumio u PS3 komponente kažu da je njegova unutrašnjost bolja od xBox-ove i čak je pobijedio u contestu PS3 vs. xBox...ali je to  drugo kod skidanja igrica kod xBoxa,a ne plaćanja 300-500 kn za igrice za PS3...i dakle što mislite??

Ovisi što želiš. Ako želiš igrati online, onda nemoj razmišljati o kopijama igara za xbox jer se online ne može igrati. Ako imaš originale, xbox live se plaća.

Kako ??

Ja imam desetak originala za xbox, i sve mi rade online, nadem se sa frendom na xbox live i to je to (jos dodu neki rusi :)

PLASMAorLCD sub 11.9.2010 21:30

Nisam bas Fanboy, imao sam PS1, pa XBOX pa PS3 Slim....

 

Jednostavno ne svida mi se dizajn, nije bilo HDDa, morao si posebno kupovat za WIFI, onaj adapter na zici 'OMG', nije imao Blu - Ray, zvucio je kao usisivac

 

A sada se dosta popravilo sa Slim verzijom, iako bih opet kupio PS3

R4zOR229 sub 11.9.2010 21:42
loser1296 kaže...
R4zOR229 kaže...

ne postarina te dode nekih 20kn

Po meni nije niš drugčije,gledao sam na Amazonu i tamo je 34 funte a ako se ne varam to je 340 kn :/

tu kupuj igre http://www.game.co.uk/

 

kaj se tice ovog vaseg prepucavanja ja sam prije imal i x360 i ps3 onda je xbox krepal(rrod)i sad sam samo na ps3 ali radi bi da imam novaca opet uzo i x360

loser1296 sub 11.9.2010 21:47
R4zOR229 kaže...
loser1296 kaže...
R4zOR229 kaže...

ne postarina te dode nekih 20kn

Po meni nije niš drugčije,gledao sam na Amazonu i tamo je 34 funte a ako se ne varam to je 340 kn :/

tu kupuj igre http://www.game.co.uk/

 

kaj se tice ovog vaseg prepucavanja ja sam prije imal i x360 i ps3 onda je xbox krepal(rrod)i sad sam samo na ps3 ali radi bi da imam novaca opet uzo i x360

Pa na ovoj je stranici isto 39 funti,moš mi reć koliko kuna ima 1funta,ja mislim oko 10 tako da je isplatljivije kupiti u HRV.da budem precizniji gledao sam za igricu Spiderman:Shttered Dimensions

R4zOR229 sub 11.9.2010 21:54

to ti ispada u kunama 353.80 + nekih 2funte postarina(il je 3 tak nes uglavnom),i sad mi nadi cijenu te igru u hr(najverovatnije je neces ni nac jel je igra izasla tek prije par dana tocnije 7 ovog mjeseca)a evo ti za primjer nesto mirrors edge ti dode 44.15HRK(nadi mi njegovu cijenu hr pa usporedi)