Igraće konzole

Final Fantasy VII Remake?

Dragon wizard sub 4.4.2009 23:34

Ljudi, tko je igrao igru FFVII, nek' se javi i nek' kaže što mu je na pameti o remakeu te igre. Osobno, bio bih vrlo, VRLO sretan da to i naprave. Animacije, zvukovi, sve implementirano iz stare igre u novu najnovijim tehnologijama, ali da se originalnost ne izgubi i da se ništa ne mijenja (to bih doživio kao uvredu toj igri i svim njezinim obožavateljima, ali pošto to rade Japanci, ne brinem se previše; oni su perfekcionisti, a s ovime bi remek-djelo ponovno napravili i stvorili nastavak legende).Osmijeh

angel of fire ned 5.4.2009 09:18
boxer kaže...

To bi bilo odlično! Žao mi je što nema FF serijala na Pc-u, FF 8 i FF 9 su mi bili prvi rpg-ovi koji sam igrao.

 

 iskreno, mene i nije dojmio bas ff8,ni ff9, ali zato ff7 je legenda nad legendama...priča, dugotrajnost...ma milina...
prek ljet anamjeravam nabaviti ps2 (posudit od frenda) pa da odigram ff12
u svakom slučaju..najdraža  igra koju sam ikada igrao....
Raving Rabbid ned 5.4.2009 11:44
boxer kaže...

Pronasao sam na Gamespotu da ima FF VIII za PC.

Inace prije par dana sam procitao da ce FF XIII koji je u izradi iskoristavati puni potencijal PS3 konzole, te ce tako biti prva igra koja ce potpuno iskoristavati PS3 hardware.

 postoji i VII za pc (gamespot) samo što niej tako dobra kao za ps.
boxer ned 5.4.2009 13:29
Raving Rabbid kaže...
boxer kaže...

Pronasao sam na Gamespotu da ima FF VIII za PC.

Inace prije par dana sam procitao da ce FF XIII koji je u izradi iskoristavati puni potencijal PS3 konzole, te ce tako biti prva igra koja ce potpuno iskoristavati PS3 hardware.

 postoji i VII za pc (gamespot) samo što niej tako dobra kao za ps.
 To sam znao otprije, ali nisam znao da ima FF VIII za pc.
Raving Rabbid čet 9.4.2009 08:59
gamer2400 kaže...

bilo bi dobro da se napravi FF VII remake za sony 3 možda bi se knzola bolje prodavala jer sedmica za sony 1 jednostavno super

 ps3 se sasvim dobro prodava. a to što ju u hrvatski ima mali broj je zbog igra koje koštaju fala bogu 500-600 kn