Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć u vezi Foruma

Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

Escudo uto 19.5.2009 10:20

Predlazem da se pojedinom korisniku/ici ne prikazuje da u nekoji temi ima novih postova ako je taj "novi" post napisao netko ko je na ignore listi jer se njegovi postovi onda pretpostavljam prema bozojioj logici ne citaju.

 

 

Ipak ovo je samo dobro namjerna sugestija, da cujemo i vas.

mislav_01 uto 19.5.2009 11:02

Ne bi bilo pola foruma ignorirano. Ako ti ignoriras autore samo su tebi ti autori ignorirani i samo se tebi ne bi trebali prikazivat. Nama koji nemamo nijednog ignoriranog autora sve je idalje isto. Na to je Escudo mislio?

 

Sve u svemu da ok ideja, al ne znam cemu. Ne znam uopce koliko ljudi ima ignorirane autore..

Escudo uto 19.5.2009 11:04
mislav_01 kaže...

Ne bi bilo pola foruma ignorirano. Ako ti ignoriras autore samo su tebi ti autori ignorirani i samo se tebi ne bi trebali prikazivat. Nama koji nemamo nijednog ignoriranog autora sve je idalje isto. Na to je Escudo mislio?

 

Sve u svemu da ok ideja, al ne znam cemu. Ne znam uopce koliko ljudi ima ignorirane autore..

 da na to sam mislio, kao sto pise u prvom postu "ako je netko nekoga stavio na ignroe prema nekakvkoji bozijoj logici nezanima ga sta taj autor pise"
Escudo uto 19.5.2009 11:13
seneka kaže...

..nije mi jasno zašto bi uopće nekoga ignorirao,ako on kao takav postoji na forumu..jedno je onemogućiti privatne poruke ako te netko gnjavi a za sve ostalo postoje moderatori..

 postoje postovi koji su glupi, bezobrazni, i ponavljaju se.. ali nisu toliko bezobrzni da su za karton, ja osobno imam jednu osobu na ignore zbog jednog posta sto je odavno napisao ali mi se zgadio, no dobro, ovo nije tema o tome zasto ignorirati, ako su bugovci stavili opciju ignore valjda smatraju da ona ima smisla.
Armor uto 19.5.2009 11:19

Ovak, ne kužim čemu nekog ignorirati.

Zašto, zato jer ak neko nekog ignorira, zbog toga jer mu ne "paše"/spama/vrijeđa ili nekaj drugo nepoželjno radi ovom koji ga ignorira, ne postoji li gumb PRIJAVI?

S druge strane, ak ignoriraš nekog autora, kao 1. ne vidiš kaj je napisal (a to nema smisla), kao 2. netko će ga možda citirati i opet budeš videl kaj taj tvoj ignorirani autor misli...

Bolje je ponekad ignorirati sam sebe, ne u smislu foruma, nego pretpostavki i ponašanja, onog "crnog"