HCSC sri 9.6.2010 18:21

Vjerojatno će i ovo biti zaključano, ali ovo sa zvjezdicama je sprdačina. Gledam svima (skoro) je skinuto po zvjezdica, Ok. Ali kako to da sada "pola" foruma ima po zvezdicu? Što mislim reći, nas par koji smo imali po dvije zvjezdice dobili smo sada jednu i u istom rangu smo sa ostalom ekipom od prije koji su imalo po zvjezdicu ili zvjezdicu i pol, čisto sumljam da su se svi oni forumski "digli".

 

Ukratko: stanje prije, cca 60-tak nas sa dvije zvjezdice što bi bilo za očekivati sada isto toliko i sa po jednom ako se skidalo po jedna zvjezdica, a ne sa jednom nas sada ima sigurno preko 150, e to je sprdačina

 

 

Pudge sri 9.6.2010 18:25

Istina, na forumu nisam bio vise od pola godine, a jos uvijek vlada svadja oko tih zvjezdica, statusa i neznam cega. Najbolje ukinuti bilo kakav status, a samo da admini i modovi imaju oznaku.

VirtUoso sri 9.6.2010 18:33
Mrgud Veliki kaže...

Ma neka maknu zvjezdice...

Ionako nemaju nikakvog smisla, a samo se zalite, kao da vam se radi o racunu u banci.

Ja se ne zalim,nego smatram da je sistem sa zvjezdicama nepotreban.

 

 

lzgr sri 9.6.2010 18:35
Verbatim kaže...

LOL

Šta ti te zvjezdice prestavljaju, mislim kako ti doživljavaš te zvjezdice?

Furaj dalje, boli te briga........

Predstavljaju povjerenje nekom korisniku.Barem meni. Ako mi netko sa pola zvjezdice kaže da neznam dignem FSB sa 333MHz na 444MHz radije ću pričekat nekog sa više zvjezdica jer njemu više vjerujem. Ili kod oglasnika - prije ću kupii nešto od forumaša sa više zvjedica nego od nekog sa 1 zvjezdicom. Eto to meni zvjezdice znače i jako mi je žao što sam izgubio zvjezdicu i 'po. Mršti se

RoTT sri 9.6.2010 18:36
Pudge kaže...

Na mnogim forumima uspjesno vlada rezim broja postova, neznam zasto je ovdje ukinut... Ali zvjezdice moraju down ako hocemo mir na forumu.

Na svim normalnim forumima ima statistika,broj postova...

VirtUoso sri 9.6.2010 18:39
lzgr kaže...
Verbatim kaže...

LOL

Šta ti te zvjezdice prestavljaju, mislim kako ti doživljavaš te zvjezdice?

Furaj dalje, boli te briga........

Predstavljaju povjerenje nekom korisniku.Barem meni. Ako mi netko sa pola zvjezdice kaže da neznam dignem FSB sa 333MHz na 444MHz radije ću pričekat nekog sa više zvjezdica jer njemu više vjerujem. Ili kod oglasnika - prije ću kupii nešto od forumaša sa više zvjedica nego od nekog sa 1 zvjezdicom. Eto to meni zvjezdice znače i jako mi je žao što sam izgubio zvjezdicu i 'po. Mršti se

Pogledaj 'Najbolji autori'. Par forumasa ima 5 zvjezdica,plus moderatori.

 

Pa tome ispada da je 95 % foruma nestrucno.

Miro sri 9.6.2010 18:40

OK, smirite se! 

 

Već je u drugoj temi objašnjeno, revidiramo sustav (potaknuti neki drugim primjedbama, piše i to u susjednim temama), sadašnje stanje NIJE TRAJNO, mijenjat će se... Ali to nije moguće izvesti trenutno, zato imajte malo strpljenja.

 

Ipak se radi o jednom dekorativnom, gotovo minornom, elementu foruma, bez funkcionalne važnosti.

Verbatim sri 9.6.2010 18:40
lzgr kaže...

Predstavljaju povjerenje nekom korisniku.Barem meni. Ako mi netko sa pola zvjezdice kaže da neznam dignem FSB sa 333MHz na 444MHz radije ću pričekat nekog sa više zvjezdica jer njemu više vjerujem. Ili kod oglasnika - prije ću kupii nešto od forumaša sa više zvjedica nego od nekog sa 1 zvjezdicom. Eto to meni zvjezdice znače i jako mi je žao što sam izgubio zvjezdicu i 'po. Mršti se

odlično, kad bi još pročitao kako se stječu zvjezdice....to nema nikakve veze s znanjem, poštenjem...

Na forumu si,a ne u školi ili u dućanu kod trgovca

Mrgud Veliki sri 9.6.2010 18:41
lzgr kaže...

Predstavljaju povjerenje nekom korisniku.Barem meni. Ako mi netko sa pola zvjezdice kaže da neznam dignem FSB sa 333MHz na 444MHz radije ću pričekat nekog sa više zvjezdica jer njemu više vjerujem. Ili kod oglasnika - prije ću kupii nešto od forumaša sa više zvjedica nego od nekog sa 1 zvjezdicom. Eto to meni zvjezdice znače i jako mi je žao što sam izgubio zvjezdicu i 'po. Mršti se

To ti nista ne govori. Neki jednostavno nabijaju jedni drugima, drugi jednostavno ne znaju kuda bi sa sobom pa vise ovdje dan i noc.

Sto ne znaci da ne mozes dobiti dobar savjet i od nekoga bez zvjezdice. Evo sada imamo situaciju, da, ako se prijavis na forum dobijes pola zvjezdice, a ujedno postoje ljudi koji su vec tu pola godine i vise, a nemaju niti jednu, jer ovo brisanje nije proslo kako spada - ocigledno. Sto to govori ? Da je sistem besmislen. Treba staviti broj postova i prema tome neki 'zajebantski' status i to je to. EOD od mene, bar dok se ne otvori tema od strane moderatora (a mogli bi) da se konacno raspravi o tome.

Pudge sri 9.6.2010 18:49
Miro kaže...

OK, smirite se!

 

Već je u drugoj temi objašnjeno, revidiramo sustav (potaknuti neki drugim primjedbama, piše i to u susjednim temama), sadašnje stanje NIJE TRAJNO, mijenjat će se... Ali to nije moguće izvesti trenutno, zato imajte malo strpljenja.

 

Ipak se radi o jednom dekorativnom, gotovo minornom, elementu foruma, bez funkcionalne važnosti.

  hahaha, dajte onda meni 5 zvjezdica, a moderatori nek imaju po 2 i pol.Belji se