niki pet 13.2.2009 18:38

Potpisujem!  Bila je već inicijativa oko ovoga u "Nespavalicama", ali ništa službeno...  :mrgreen:

 

ako možda Bugovci trebaju nekoga s dobrom voljom da im napravi par custom smajlića, ne gledajte u mene pošto nemam smisla za nikakvu vrstu umjetnosti (da, za mene su smajlići umjetnost :), ali bilo bi ljepo da se javi neka dobra duša :))

archer02 sub 14.2.2009 16:54

Ma ljudi kaj će vam hrpa smajlića?

Jasno da je ponekad jednostavnije neku emociju izraziti smajlićem,

ali svakako je bolje za opću kulturu razumjevanja da se izražavate pisanom riječi.

A poslije takvih uslišenih želja dolaze vam oni koji upropaste cijele teme besmislenim nabacivanjem smajlija.

I eto onda opet posla za BUG-ovce...ograničavaj broj po postu i slična sra***

Miro uto 17.2.2009 15:27
Danny_HR kaže...

Nikako zadovoljiti sve... haha

 

Meni su stari bili bolji, puno bolji. :)

 Moram priznati da sam se i ja navikao na one stare (mada mi prije i nisu bili baš nešto naročiti), pa se na nove još privikavam...

Glavna "prednost" novih je što su - naši! Nisu skinuti tko-zna-odkuda, već ih je svojeručno nacrtao naš dizajner Hrvoje (bravo, bravo!) i to na način da stilom odgovaraju forumu. Znači bez kičeraja (meni to malo fali - navikao sam da smajliji budu nacifrani), u duhu dizajna cijelog foruma...
Faerdhur uto 17.2.2009 15:35

 

Meni nedostaju samo još dva - onaj koji se klanja i onaj koji radi "headbang" s podignutom rukom za "devil" (metal), što bi dosta dobro ilustriralo osjećaje "care, svaka čast za tu izjavu..." i "yeah, rock-on!" (ili "rulez").

 

Ali mislim da autori ovog foruma imaju averziju prema animiranim detaljima. Iskreno, ni meni se ne sviđa hrpa toga animiranog, ali kako ova dva smajlija drugačije predstaviti? A njih bih jako volio...

 

 

 

 

peraja uto 17.2.2009 20:33

Ne znam hocete li me shvatit ali meni izgledaju kao da su bili u solariju. Pogotovo  ovaj Smijeh (znate kad se crnac nasmije, sve blešći).

(Bez omalovažavanja onog ko ih je radio, svaka čast na trudu)

Vjerojatno navika na stare smajlije.

jurluk sri 18.2.2009 17:51

Domagoj kaže...

Ako se nekome pojavljuju stari, znači da su ostali u cacheu. Kod izbora smajlića (onaj popup), treba stisnuti Ctrl+F5 pa će doći novi.
 e da kasnije je to i meni palo napamet

ali nevaljaju ovi novi, vratite stare NeodlučanPlač