Vulgaris uto 12.2.2008 20:55

Kada kliknem na "Umetni/uredi poveznicu" ili "Emocije", otvori mi se novi prozor, ali se ne "rastegne" do kraja, već vidim samo rubove.

 

Link

 

Browser je Mozilla Firefox 2.0.0.12.

 

I'm writing my will,
on a three dollar bill
Vulgaris uto 12.2.2008 21:01
Domagoj kaže...

Pretpostavljam da je problem kod tebe (add-onovi, skinovi...), jer kod mene na istom browseru radi bez problema.

Ima li još netko takav problem?


 
Ne želim mijenjati firefox :D

Od extenzija imam: Flashblock, Greasemonkey, Videodownloader, Tecaj
Tema je Vista-aero.

A što se tiče "Umetni link", otvori prozor do pola.

ficho, ne mogu ga povući. ne pokazuje se nikakva strjelica kad pomaknem na rub prozora.

 

I'm writing my will,
on a three dollar bill
Pudge uto 12.2.2008 21:18

mozda je do teme. postavi na default, pa pogledaj. aero theme sluzbeno podrzava verzije do 2.0.0.0


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Vulgaris uto 12.2.2008 22:41
itf4n kaže...

klikneš srednjom tipkom (kotačić) i onda pomakneš miš udesno

 

problem je najvjerojatnije u nekom od addon-ova koje koristiš, deaktiviraj ih i vidi da li se problem još uvijek javlja

 
Ne radi ovo sa srednjim kotačićem.
Evo, nažalost jedino rješenje je Internet Explorer (u kojem sve dobro radi) Mršti se

I'm writing my will,
on a three dollar bill
DOPE sri 13.2.2008 19:41

Da ne otvaram novu temu

Kada se spominju smajli, ruku na srce ima ih malo a i mogli su biti bolji ;) . Pa kada ste odlucili tako da budete originalni, zasto ne napravite jednu anketu-koji vec djavo, da mi korisnici nacrtamo i predlozimo desetak smajlija.

Biti ce to "od nas - za nas" :D

Poz.

Domagoj sri 13.2.2008 20:55

DOPE kaže...
Da ne otvaram novu temu

Kada se spominju smajli, ruku na srce ima ih malo a i mogli su biti bolji ;) . Pa kada ste odlucili tako da budete originalni, zasto ne napravite jednu anketu-koji vec djavo, da mi korisnici nacrtamo i predlozimo desetak smajlija.

Biti ce to "od nas - za nas" :D

Poz.
Hehe, baš me zanima kako bi to ispalo... :))

Smajlići su od editora kojeg koristimo (tinymce, ako se nekome ne da gledati u kôd).

Domagoj