Branimir2412 sri 22.4.2009 23:50

Vjerovatno ste i sami primjetili reklame na forumu, točnije između postova. Eh sada pitanje, čemu to? Dali će se zaradom od njih plaćati moderatori ili je to za vlastiti profit? Osmijeh Pa evo slikica za sve one koji još nisu primjetili reklame...

UBIZEC cORPORATION čet 23.4.2009 01:44
Private kaže...

Primjetio sam  te sive podloge između postova,a također mislim da su mjesta za reklame,eto Bug mora od nečega i

kruha zaraditi!Ako su nešto drugo onda nešto ne štima s forumom.

 brate ma kakav kruh imaju oni kruha vec dosta koliko reklama su nakeljili u casopis sad jos i ovdje ma užas!
Escudo čet 23.4.2009 04:12
Bukva kaže...

Imam NoScript i da ovaj topic ne postoji, ne bih ni znao za te reklame...

 i kakav im smisao stavljati reklame onda? kad ih ljudi nevide.. i ja sam ga upravo instalirao..

ocito su podatak da velika vecina korisnika uopce nece vidjeti reklame presutili onima koji su im platili da ih objave..
Smooth Operator čet 23.4.2009 10:18
tnakir kaže...

Uzas!

 

To je sve sto cu reci. Ako su mislili stavljat reklame sto ih nisu ostavili gore u headeru ili negdje sastrane a ne ovako :(

 

Uzas!

 Slažem se, trebali su ostaviti kako je. Valjda ovi menadžeri novi takva rješenja vide. Ali forum gubi na integritetu.
Hacker-ri čet 23.4.2009 10:42

shvacam da se casopis mora reklamirat na takav nacin zbog prometa.

tj sumnjam da pretplate i prodaja pokrivaju neku veliku paru da ostane...


Ali kad pohlepa obuzme covjeka, ili tim ljudi onda je to previse...

 

Od pohlepe u casopisima informatickog tipa citamo o perutavoj kosi i zenskim gacicama !!!!