Fake_Alert uto 2.11.2010 12:09

Pozdrav,vidim da nekim temama  ovo "glasanje" (neznam ni sam kak to napravit),e sad,prijavljujem jedan bug.Npr neko je stavio da se glasa protiv i za,ja kliknem "za" i refresh stranicu i opet mogu kliknut "za"..Dali je to namjerno stavljeno ili neki propust?

 

 

PS: Stavio sam glasanje pa probajte sami napravit

 

EDIT: Evo sad sam sam sebi kliknuo 2 "Da"

Fake_Alert uto 2.11.2010 12:12
Ivan 992 kaže...

Istina je da kad refreshas stranicu mozes opet glasati za za, ali refreshaj opet i taj jedan za nestane...............

Neznam,meni nekad ne,nekad se makne i tako kak mu je volja on se mice,odnosno ostane.

 

Sam kazem da ima neki propust(barem meni) pa nek sam provjere da bude ucinkovitije.

boxer uto 2.11.2010 12:12

Ako si glasao jednom, pa onda dođeš ponovno u temu i glasaš drugi puta za isti odgovor ubrojat će ti odgovor, ali sljedeći puta kada refrešaš ili otvoriš temu, neće biti tvog drugog glasa.

boxer uto 2.11.2010 12:19
DamageHigh kaže...

Istina, ali to svejedno trebao popraviti (da vidim da sam glasovao još prije)..

Da je baba muško zvala bi se Duško.

Radi sve OK, ne znam što želite? Vrijeme, datum i ime forumaša koji je glasao, statistički pregled glasovanja itd?

DamageHigh uto 2.11.2010 15:21

Pa nije li logično da mi je i nakon refresha poslije glasovanja moj glas (meni) obilježen (plavo boldano)? Ovako ne znam je sam li na tu anketu već glasao i što sam glasao. Ako tako funkcioniraju i TU/TD, ne shvaćam zašto tako ne bi bilo tj. nije i u anketi...
I trebalo bi uvesti da se može promijeniti izbor bez refresha..
Dakle trebalo bi sve funkcionirati kao s palcima..