jurluk sri 11.2.2009 20:03

zadnjih 20 minuta samo neki problemi. prvo odem na teme u kojima sudjelujem kad ono u oko 20 tema ima novih poruka, a nije me bilo samo 5 minuta. kliknem na crvene oblačiće, a ono sve stare poruke...

 

sa desne strane su četiri iste teme, a u ni jednoj nema poruke, konkretno: Zašto nema NOD32?

 

kraj nekih tema piše npr. 19:48 a zadnja poruka je bila u 19:35... konkretno Erepublik, ali ima još...

 

jedno vrijeme uopće nisam mogao pristupiti forumu...

 

NeodlučanViče

 

što se događa!?

 

edit: evo slika, ne znam zašto ih nije prebacio Viče

Joso162 sri 11.2.2009 20:04
jurluk kaže...

zadnjih 20 minuta samo neki problemi. prvo odem na teme u kojima sudjelujem kad ono u oko 20 tema ima novih poruka, a nije me bilo samo 5 minuta. kliknem na crvene oblačiće, a ono sve stare poruke...

 

sa desne strane su četiri iste teme, a u ni jednoj nema poruke, konkretno: Zašto nema NOD32?

 

kraj nekih tema piše npr. 19:48 a zadnja poruka je bila u 19:35...

 

jedno vrijeme uopće nisam mogao pristupiti forumu...

 

NeodlučanViče

 

što se događa!?

 Raspad sistema
Makić sri 11.2.2009 20:10

meni isto tako prvo sam vidia 3 teme o nod32,

a još više me živcira, šta svaki put kad idem pisat poruku triban stiskat refresh

da bi mi se otvorilo za pisat poruku a ne koristim ad block

ima još par stvari ali sve u ova zadnja dva dana

DaffyDuck sri 11.2.2009 20:12
jurluk kaže...

zadnjih 20 minuta samo neki problemi. prvo odem na teme u kojima sudjelujem kad ono u oko 20 tema ima novih poruka, a nije me bilo samo 5 minuta. kliknem na crvene oblačiće, a ono sve stare poruke...

 

A to su crveni oblačići? A ja cijelo vrijeme mislio da su žuti...:D. A ti taj daltonizam....morat ću kod okuliste, kao da se pogoršava.
DrNasty čet 12.2.2009 09:12
bestia kaže...

Pa bugovci, slave rodendam, malo se vise popilo, pa nema ko odrzavat system

Ili je Domagoj popio, pa otisao odrzavati sistem :)))

 

Salu na stranu, ne mora se odmah dizati uzbuna, ako 20 minuta forum zapinje, ipak stoji oznaka beta :)

 

EDIT (24h after):

 

Evo, muci me jedna zagonetka:

U temi Smrt ''igricama'', na listi aktivnih tema pise da je neko nesto napisao u 2:01h. Medjutim, ja kad odem na tu temu pise mi da je zadnja poruka u 22:47h (ukljucen ravni prikaz, s starijim porukama prikazanim prvo).

Nakon toga se prijavim da vidim da li ce se pojaviti u listi tema u kojima sudjelujem. Tamo je nema ni u 2:01h ni u 22:47h.

 

Is it a glich in the matrix?

 

DaffyDuck sri 18.3.2009 20:51
Razer_Copperhead kaže...

Evo ja imam novi problem, a to je da vidim temu istog naziva dva puta u teme koje sudjelujem. (vidi sliku)

 također...ista tema.

a i u njoj su upravo big_guyu nestali neki postovi.
jurluk sri 18.3.2009 21:04
Razer_Copperhead kaže...

Evo ja imam novi problem, a to je da vidim temu istog naziva dva puta u ''teme u kojima sudjelujem''. (vidi sliku)

 e preteko me. to sam baš ja sad htio postat. a vjerojatno neki admin šarafa po forumu
Kalea sub 21.3.2009 21:09

Nisam znao da smo iz istog grada. Trebali bi se naći jedan dan ispred gradske kavane da malo popričamo i podjelimo mišljenja. Da li možda znaš hoće li gradonačelnik Hrg (inače moj školski kolega) završiti sa radovima do obećanog roka?
Kalea iz Križevaca.

makaweli sub 21.3.2009 21:15
kavasaki kaže...

Meni nije bio uopće dostupan negdje od 17-19. Samo pisalop stranice su trenutno nedostupne.

 Ni meni.Isti slučaj i jučer na nekih pola sata..samo što sam mogao otvorit forum ali nijedan thread :S
Bellatrix sub 21.3.2009 21:17
kavasaki kaže...

Meni nije bio uopće dostupan negdje od 17-19. Samo pisalop stranice su trenutno nedostupne.

 Također se i meni to dešavalo ali ja očistim cache od browsera i resetiram router na 5 min. i proradi!!Neodlučan