ferovca1 uto 17.6.2008 21:40

Pozdrav,

 

evo jedan prijedlog.

 

Obzirom da forum čitam zavaljen u fotelju pri čemu je monitor udaljen dobrih 70-100 cm od mene (što bi trebali biti zdravo ), bilo bi zgodno da se može uključiti neka vrsta povećala kojim bi se mogao povećati tekst koji se čita ( kao nekada kad smo bili mali i čitali navođeni prstom  Osmijeh ).

 

Za sada koristim mogućnost Firefox-a za uvećanja teksta, ali taman veličina fonta koja mi odgovara napravi kaos na stranici. Probao sam i Magnifier unutar XP-a, ali nije to to.

 

Ako to implementirate, hvala unaprijed.

ferovca1 sri 18.6.2008 08:39

Mijenjanje rezolucije na LCD monitoru nema smisla obzirom da imaju nativnu rezoluciju na kojoj je najbolja slika..

 

Da bih povećao slova mijenjanjem rezolucije, moram ju smanjiti, a ne povećati, ali to nije rješenje.

pixelatem sri 18.6.2008 09:17
ferovca1 kaže...

Mijenjanje rezolucije na LCD monitoru nema smisla obzirom da imaju nativnu rezoluciju na kojoj je najbolja slika..

 

Da bih povećao slova mijenjanjem rezolucije, moram ju smanjiti, a ne povećati, ali to nije rješenje.

 
pokusaj s CTRL + '+' , ili CRTL + '-'.
s tim moze povecati slova.

inace, sumljam da ce zbog jednog korisnika staviti veci font, to je tvoj i samo tvoj problem. Vjerujem da drugi nemaju zamjerke prema velicini fonta