Gnjavator stari sri 5.1.2011 01:53

Dragi Ivo,nije da ti se ulizujem,ali moram ti reći po stoti put,ja nisam mato,moj je otac išao u ivanovac braniti,ali mi neživimo u ivanovcu,mi živimo u čačincima,u selu kraj orahovice,ja nisam nikakvi mato,nemam pojma tko je taj tip,Znam da je to neki troll no pogledaj te sve teme i poruke samo o mati i mati,molim te ivo,shvatio si me pogrešno kao i svi drugi,moj je otac bio u ratu,davno,u ivanovcu ali ja nisam mato,po stoti put ti kažem nisam mato,uostalom krivo si shvatio,ja jesam napisao da je otac bio u ivanovcu,ali on je tamo branio za vrjeme rata,nije živio,razumiješ,NIJE ŽIVIO TAMO,MOLIM TE IVO VRATI ME I OBRIŠI ONAJ CRNI KARTON KOJI SI MI UDJELIO JA NISAM MATO!

I dalje znam da neki tvrde da jesam ali ja nisam mato,molim vas nemoj te me shvatiti krivo no pročitaj te ovo

Don Kihoty sri 5.1.2011 02:40

Dragi F1 Ivo,

 

pišem ti polako jer znam da sporo čitaš.

Znam da će i ovo moje pismo završiti u košu,

kao i sva ostala koja sam ti pisao.

 

Ni na jedno nisi odgovorio, makar sam ti upakirao kremšnite i sto maraka,

mogao si bar poslati razglednicu sa mora kad si bio u Sloveniji...

 

Uvjek si mi bio drug, lep, mlad, prpošan, no moram te zamoliti da mi ga makneš,

taj crni karton, jer ja nisam Mato (ja ne znam tko je taj Mato)...

 

Moj ćale, inače pekar iz Makedonije, također nije mate.

U slobodno vrijeme overkljokuje vesele mašine.

 

Tako da moj Ivo, vrati mi akaunt i napravi mi senvič.

 

Tvoj M.. MILE...

 

{#}

doktor1 sri 5.1.2011 02:58

A i tu mnogi komentiraju ovakvke pi.zdarije. Pa ovako nešto može postat samo neki mulac, a itko iole stariji, pa da kažem i normalniji neće sigurno slat nekakave poruke F1 IVOtu, Mirotu, Dannyu itd. Po mom mišljnju to rade balavci koji nemaju života i onda pi.zde po forumima. I još kada ih se počne hranit, (kao u ostalom i ja sada {#}) njima super.

Mrgud Veliki sri 5.1.2011 03:02
doktor1 kaže...

A i tu mnogi komentiraju ovakvke pi.zdarije. Pa ovako nešto može postat samo neki mulac, a itko iole stariji, pa da kažem i normalniji neće sigurno slat nekakave poruke F1 IVOtu, Mirotu, Dannyu itd. Po mom mišljnju to rade balavci koji nemaju života i onda pi.zde po forumima. I još kada ih se počne hranit, (kao u ostalom i ja sada {#}) njima super.

Tesko da itko normalan u 3 sata ujutro ne spava i visi i komentira na nekom forumu ;).

A sto se maloga tice, neka mi pozdravi Cacince.

mbaksa sri 5.1.2011 03:09

U pravilima foruma objasnjeno je kome i kako se forumasi mogu pozaliti ako smatraju da im je neki moderator nanio nepravdu. Otvaranje drugog korisnickog racuna i onda ovako spammanje foruma nije nacin za to. {#}

 

 

Temu ne brisem samo iz razloga da drugim prekrsiteljima ne padnu na pamet slicne ideje. Zna se kako se stvari rade na forumu. Onaj koji ne zna, ima procitati pravila foruma, na koja je uostalom i pristao registriravsi se na ovaj forum.